Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szegény Britni Szpirsz-nek meg le kellett cserélni a Golfáram 4-es repülőjét egy Golfáram 3-asra amiben még egy távírányító sincs az 5.1-es mozirendszerhez
Ez is igaz, csak sajnálom szegényt, hogy kap egy vadi új CBR-t és nem egy új rs-t, amit akart!
jaja... lökjünk fel mindenkit a pályán ha már arra járunk... azért biztos bónusz pont jár
ez így van, de Ő a full power-t szeretné, akkor viszont hiába lenne neki bőven elég a 14 lóerő ha más pónit kap mint amilyet szeretett volna!
ja. 300kilós gsx? meg se kottyan
Akkor elnézést kérek, attól függetlenül szerintem nem változtat a tényen, hogy tökéletes lenne neki a cbr!
lerakni a térdet állatira nem nagy cucc... az igazi kihívás abban van hogy az ember a lehető leggyorsabban vegye be a kanyarokat és ne fékezzen ott ahol nem kell. Ehez viszont bevállalósnak kell lenni mint a maister Csongi, akit speciál én soha nem mertem üldözőbe venni a Kakucsringen mert paráztam
Én nem nyaltam a segged, csak szerintem addig senki se mondja, hogy kinőtt 1 motort, amíg nem rakja le a térdét(nem eséssel gondoltam) és pályán is megállja a helyét!
Lehet Rockyval kéne reklámozni az cbr-t. Emobike Minden kis ribi cbr-t kérne karácsonyra
nagyob+b
szálljatok már ki a seggemből, ez már nekem ciki
ettől függetlenűl én nem azért veszek nagyob motort mert már meguntam vagy kinőttem vagy valami(pedig lassan 4 éve megvan). Egyszerűen csak nagyon tetszik az RR és már szinte minden barátom átűlt nagymotorra és szeretnék velük együtt kőrözni a gyorsabb pályákon is.
De persze így hogy a kisCBR-t is megtartom, így semmi szívfájdalmam nincs a dologgal kapcsolatban
Rocky da maister of CBR125
Szerintem hiába hordod le, tökéletes lenne!Ha már annyit elértél, mint Rocky akkor majd mehetsz tovább!
Bazzki, itt az enyém.
11KW-os forgalmival, full power változat.
Az enyém tuti rendbe van Aszalós Ádám is tanúsíthatja ! mert tőle vettem.
Figy, ha érdekel megegyezünk. Igaz nem új de fűzd meg apud. Tőlem elvihetjük akárhová megnézetni a motort hogy 1 szakértő mit mond rá.
kapsz a deszkád mellé kettőt is
Mondjuk én sokkal nehezebb vagyok... és végig az elejét terheltem...
Mondtam rá egy rosz szót is?
Hát igen, de ha nyelezed más moci is hajlamos magát össze vissza csapkodni (tapasztalat )
nalátod...ezt nem fogod megélni én csak annyit mondok, hogy nem 1 1xű kis vas 17/44es áttétel 1-2 kerék, 170es véggel
Hát én folyamatosan húztam rá a gázt, hogy ne keljen a gatyámat is ráfizetni de pörgettem is rendesen... de tényleg kéne egy nagyobb próba
de ott nálatok kurva szar volt felmenni vele...meredek út,picit hátrébb ülök a kelletenél és harmadikban hanyatt esek
Összesen 6 különböző nevű utcán jártam vele, de többnek is elmegy az
de hiába csutkázod alapról...mert pörög mint a fene,rohadt egy dög Németh Ádám Dezső is látta az Árpád híd pesti hídfőjénél hogy gurultam 30cal,lecsutkáztam,aztán néztem az eget
ezekkel is kupeckedni akarsz, mi?