Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó lesz az Rs-em. 2003as
akit érdekel msn: crossfreestyler@hotmail.com
MK1-es MC18
Kár az idomokért... Meg a színe sem éppen olyan...
http://www.kepesmotor.hu/honda...

asszem "majdnem" tökéletes a betűtipus (REPSOL) :DDDD
FuckyRs indulsz idén akkor DT-n ?
FuckyRs felvettelek msn-en!
Hello!
vki nem tud eladó plexit RS125-re 94es évjárat ?!
Tessék
Valaki még mostse tud nekem eladó Rs 125-öt
99 utáni jöhet szóba rendszámosan! És 500ezer környékén! Aki tud légyszi!
Elöre is köszi!
hát mario ha tényleg szerzel bele assot sztem Tyt ki fog nyírni... jogosan!
Na itt vagyok Visszatértem csak egy kicsit pihenni kellett idegileg nem bírtam a hülye kérdéseket Ma toltam egyet Susy-val és még mindig kurva jól megy. Az Arrow-rol rakok fel képeket teljesen kipucoltam uj tömitést kapott mindent adok hozzá. A rezot ugy lehet kitakaritani hogy kis ködarabokat beleszórsz és rázod mint állat és kiszedi így rendesen a lerakodott szutykót. Eladók még továbbra is áttételek pályaidom gyári idomzat, 160-as henger
tudsz assot? és nekem eddig mi a faszért nem szóltál? egyébként sztem mind2 jó. Nekem most a wössner kovácsolt megy bele, azt majd kiderül!
nah majd meglátjuk de kovácsolt megy bele (azt szeretnék) de tudok assot is melyiket válasszam?
Felesleges hátsósárhányója nincs véletlen valakinek vagy ötlete hol lehetne hozzájutni?
Köszi ts!Örök hálám
ja 21Rugó
assoból tudtommal nincs kovácsolt. wössnerből van. az enyémbe wössner került.
somától meg tudod rendelni ha érdekel... énis tőle rendeltem.
üdv
szia tyt jól sziperál a gyújtás:D fasza.. az lenne a kérdésem h. nekem is dugócsere lessz és nekem is asso megy bele (mind kovácsolt) hogy az menni lessz mert hétfőn viszem szerelőhöz megint....
De mivel sose fogod lemérni, így ezt nyugodt szívvel adhatják... Vagy ha mégis valaki méri elötte-utána, akkor rosszul állították be... Különbenis, lehet, hogy ezt úgy képzelik, hogy a fordulatot felemeled 11-12 e -re, és máris emelkedik a teljesítmény, kérdés meddig bírja a szerkezet....
csoki Tomek! 12 két angel eyes, két trafó és a magyarországi posta díját is magába foglalja előre utalás esetén.
Kösz, akkor rosszul emlékeztem....
rs hengerre szív
Bizony, nincs számozás Ha megméred a széria görbe legnagyobb magasságát 76mm, majd a bekarburált Arrowét ami 80mm, kiszámolhatod h saccra kb 5% a különbség. Tehát 30Le ből lesz 31,5LE. És tudjuk h a gyártók szeretnek picit túlozni. Úgyhogy én most zotyavfr el értek egyet, hogy kicsit enyhe túlzás a 4-5Le... Akkor az én TZRem kb 90ló lenne... Dehát én nemértek ám ehhez, csak okoskodok
peugeot xr-7
megelli rport 125
gsrx r 125
Hogy lehet egy 23 KW-os mocit 11 KW-nak írni ? :