Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem tudnánk. csakbalazs@hotmail.com
Oksa! am Msn-en tudnánk beszélni?
a héten adok választ jó?
Én megmondom neked öszintén, szeptemberben vettem ezt a motort, 1000km-t raktam bele és semmi bajomm nem volt vele eddig, ezértis gondolkozok, hogy eladjam -e, mert igazából tényleg jó kis mocc. Én kellemeset csalódtam(eddig) az rs-ben a többiekkel szemben
Hát figy gondold meg nem sűrgetlek! 500-at adnék érte Szerintem reális lenne! De igaz ami igaz még várok egy motorra már szinte tuti megveszik! De hátha...
550alatt nem adom:D Mondom még aludnom kell rá, meg megkérdezni a szülőket, hogy mi a véleményük erről bár mondjuk az enyém a motor most nemrég kapott szép új műszaki vizsgát. Amuyg tudom hol van mátészalka a rokonok ott laknak
Hát figy ha pedig eladnád a tied azt megvenném!
500-at adnék érte! Közelbe is laksz nemkellene messze menni érte! Mátészalkai vagyok!
Na jó télleg nem Arrow nem volt rajta
arrow cső volt rajta? mert akkor nem is ugyanolyan ha nem :))
*mint
Szombaton ugyanolyan RS-el mentem minde a tiéd
motorozni akarok
Látod VérRS, ilyenkor gondolkozok, hogy jó lenne valami nagyobbat venni, ugyhogy még gondolkozok tovább, mert lehet, hogy meghírdetem az enyémet, bár Én nagyon szeretem, semmi gondja, van benne 10ezer kilóméter és tényleg zsírrr. De hát ha el is adom max. 550ért mit veszek belőle?
2003 rs és 2006 rs első fogaskereke között lehet valami eltérés?
Hello!
Igen ezt az RS-t néztem
ÉS ez nagyon tetszik! HA megtudnánk oldalni az üzletet kurva jó lenne
A macskám és Rossi
Helló! AZ én RS-em A1-el vezethető ,mert a forgalmiban 11Kw van, de valójában nem folytott a motor! HA érdekel beszélhetünk róla! Itt megtudod nézni! Ha érdekel valami akkor hívj vagy írj e-mailt mert a fórumot ritkán nézem!
Hát nekem A1 vizsgával legyen a motor az a lényeg! de ahogy elnézem elég gyenge a felhozatal RS -ek szempontjából
nekem is 21 kw a forgalmiba...hálisten mégcsak hozzá nem értő,nagy "butus" rendőrrel találkoztam
valaki tud valamit Zsóóótiról? esetleg a telszámát megírhatnátok mailbe...
köszike
Köszi szépen!
Igen mind nagyon fasza csak egyik se A1 vizsgás
bocs
Sziasztok!

tudom nem honda topic!
Érdeklődnék szerintetek mennyiért lehet eladni 600rr-re 2003-2006ig
egy akrapovic full karbon rendszert (leömlők öszekötők,dob...)a 260000az új ára(ez tuti)
ez az egyik legjobb,ha nem a legjobb rendszer (honda szervizbe 200000ft mondtak rá),
de én sokallom,bár tényleg brutkó!
alig használt 5000km,meg kormány lengés csilapító az is az egyik legjobb álítólag 180000ft

természetesen kipucolva.
Ha lenne akkor menyiért tudnátok esetleg elpasszolni?

mito7gang szerintem neked vannak ehez ismerőseid,vagy akármelyikőtöknek.

Ha jó áron lehet eladni elhozom és aki eladja az kap zsebpénzt!

valami ilyen ránézésre
igen, még nem kaptam vissza a jogsim, és így külföldön nem rizikózom
csajod vezetett?