Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az árból látszódik is hogy nem eladó...
tyt@vnet.hu
jaigen, és csámcsogtunk kicsit ezen az áfás jogis dolgon, h hogy lehetne eladni a gépet, és lehet van megoldás :D

szóval akit komolyan érdekel, 1M-950 között viheti a gépem, gyári kipuffal, új henger, új dugó.
csak ha jó ajánlatot kapok, akkor gondolkodom el komolyan az eladásán! nem életbevágó eladnom, elmotorozgatok én még ezzel :) Úgyis olyan szép
mail?
igen, és itt jön a képbe amit mondtam, hogy lehet egyszerűbb gpseknél érvényes amit mondtam. bár kitudja :) na nem okoskodok, csak gondoltam hátha van valami valóságalapja..

Tuning, regéjjé má nekem arról az sradról emailben! :)
Motoros találkozón sem azt kérdezgetik az emberek hogy mennyivel huzattad, hanem azt: HÉ" haver!Kérsz egy sőrt ?
Nem kell valakinek simson? Mert az enyém eladóó,mert nincs pénz
én nem tudom már ezt követni !
legyen BENZIN meg OLAJ amíg én élek, teszek rá mennyivel megyek pontosan, inkább élvezem hogy motorozhatok!
nah szevasztok...
Jó, de a GPS térben dolgozik, nem síkban! Maximum az nem mindegy neki, hogy mennyire hullámosan közlekedtél.... Nézd csak meg, tengerszint feletti magasságot is tud...
nem a magasság a kérdés, a dőlésszög.
két pont közötti távolság az nem egyenlő azzal a távolsággal amit az úton teszel meg, főleg ha hegyi útszakasz.

képzeld el úgy hogy mész fel a hegyre, és mondjuk 15%os lejtőn hajtasz felfele 100km/hval. és erre a gps kiírja hogy mész 70el, mert ő a két pont közötti távolságot méri, nem azt hogy te az úton mennyivel mész. Érted szakadékba zuhansz 200al, akkor 0kmht ír ki, mert horizontálisan nem mozogsz, csak vertikálisan. nem változtatsz a két pont közötti helyzeteden, ezér lát 0km/h, attól független hogy te függőlegesen 200al zuhansz.
érteni?
Háát szeritnem két pont közötti távolságot mérik, lényegtelen, hogy milyen magasan vagy, nem? Hiszen 3 műholdtól avló távolsággal azonosítja a helyzetét.

Ezonban azon is el kellene gondolkodni, hogy a gps nek is van mérési hibája... Ráadásul az sem mindegy, hogy miféle kütyü... Nem biztos, hogy egy navigációra készített darab, pláne, ha valami kevésbé ismert cég készítette, olyan pontosan mér sebességet... Szóval ott vagyunk, ahonnan indultunk, van egy mérési eredmény, a pontossága pedig kérdéses!
nyomaték miatt írta gondolom
Én SV-n nem szoktam érezni h van mögöttem valaki..... Jobban megy az egykeró 140-nél
üdv, SZTE-GTK (szeged)
hát ez a nemsemmi.
Sziasztok!
Valakinek nincs eladó 25-ös Rs-e 99utáni évj érdekel 500 ezer Ft környékén!
Akinek van A1 vizsgás jó müszaki állapotba lévő RS-e légyszives jelezzen! Mert kicsit félreértettem egy hirdetést igy most még kinézőbe sincs semmi!
Elöre is THX
Közgén belül.. Te Békéscsabán tanulsz?
ígyis megél belőle,látod. nem kommentelem.
Ma is motoroztam
Rs el is meg KTM 300 EXC vel
ez már mindjárt máshogy mutat:)
közgén belül kereskedelem marketinget tanulok :))) há jóhogy nem értem :))
Tévesen, de ha belegondolok akkor jó ígyis, a második karbi az komplett power szett akart lenni, de a valóságalapja az annyi hogy 2db 34-es karbim van eladó, villaszárak, villahíd, tárcsák, és még két marék motyó...
zotyavfr@freemail.hu
0630/6963423
ez így mennyivel korrektebbül néz ki!
Nekem ROTAX 123-as Blokkom van.
Nicasilos henger, 34-es karbi gyújtás karbi stb...
0630/6963423
zotyavfr@freemail.hu
Komplett power kell vagy csak mágnes, vagy csak elektronika?