Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah 1 kis érdekesség
voltam most 2 napot szlovákiába
gondoltam elmegyek pozsonyba. Út mellett motorkereskedés, ott 1 rs! nah mondom a csajomnak fordulj meg azonnal!
2001 es rs szépen nézett ki ára100 e korona! kb 800 e ft
hát kurvadrága volt sztem!
milyen formátumban töltötted fel?
3gp meg mp4 et nemtudsz feltölteni...
Igen,folytott.
5-fél6 felé feltöltöttem egy videót, az Rsről, miért nemjelenik még meg valami gázlett vele?:S ped aztírtaki 2-3óra mulva megelenik de azóta nem 2-3telt el
Tekerős Tomoson kezdtem
hali a te motorod a folytott változat?
A három közül az első nagyon jó!2006-os!
ismerem a tomost hallásról,képről:)egyik ismim is szerbiában lakik ő is olyanon tolta
Nem hiszem,mert az alkatrészek voltak csak 970 euró a többi meg a munkadily,és igy is sokkal kevesebbért csinálta meg mert apám ismerőse,és máshonnan hallottam,hogy "arany keze van és meg is kell fizetni"...egy profi mester,mert amikor a Tomos(nem tudom ki hallott erről a márkáról,nállunk ez olyan mint Magyarországon a Simson,mindenki azzal kezdi... ) meg versenyzett ő volt az egyik szerelője a garázsnak...Amugy már nem javit motrokat,az enyemet is azért vállalta mert ismeri apámat.Mostmar motor meg auto "külsőkkel" foglalkozik,összevert motrokra idomokat csinál,komplett maszkot pályára,meg autókra spojlereket karbonból meg műanyagból.Azt mondta,hogy az enyémre is megtudná csinálni a legújabb modelnek a maszkját!Nagyon profi,láttam pár munkáját, állandóan van munkája Magyarországra,Szlovéniába,meg Horvátországba...Ja és a legjobb!Van a garázsaban egy 50-es regi gyorsasági Tomos és kérdeztem,hogy mennyivel megy,erre megkérdezte ő is tőlem,hogy az enyém mennyivel megy,megmondtam,hogy 140,erre kiröhögött.......az joval gyorsabb!
http://www.hasznaltmotor.hu/ha... , vagy http://www.hasznaltmotor.hu/ha... , vagy http://www.hasznaltmotor.hu/ha... . Ha megvetted a mocit, akk jó száguldozást !
Üdv:Rich
Hát ez baromi nagy szívás
Ezt tudom a henger-es dolgot....
Kx125-ösöm megállt, de úgy rendesen.... főtengely lilára égve, tűgörgő eltűnt valamerre....na ja igen csak komoly összeget fizettünk, mire zsír lett, de legalább 4-5 hónapig nem volt motor, úgyhogy szívtam a fogamat rendesen... nekem is azt mondták, hogy "Iszonyatosan jó, nagyon egyben van...." Szép is volt a hangja ár az a ProCircuit rendszernek volt köszönhető.... Szóval óvatosan a zsákbamacskákkal!
Hát szívszorongató, de akkor is volt interneted vagy nem?
Mert, ha már a motort annyiért vetted amennyiért, a felújítási költséget nagyságrendileg lentebb tudtad volna redukálni némi utánnajárással. Nagyon olyan szaga van a dolognak, hogy téged bizony behúztak. Szerintem.
Kösz!Most olvasom!
szomorú:(baszsus de télleg marha dühítő lehet
Hát ez elég bonyolult sztori!Kb egy évig szenvedtem a megvételével...Volt minimum 15 motor amit hivtam mert meg akartam venni,de midegyik elkelt vagy csak egy "kicsi" hibája volt!Ja meg volt az is,hogy nem tudtam eldönteni,hogy Mito vagy RS.Mert azzal is úgy volt,hogy mindenki azt mondta ami neki volt,hogy az a jobb!Voltam nézni Szalkszentmártonon egy Mito-t,de az már alig élt,pedig telefonon "nagyon jó" állapotban volt.2-3 hónappal később pedig voltam Szegeden nézni egy RS-t,de annak pedig a papirjaival voltak gondok,olaszban maradtak...Végül tavaly tavasszal megvettem nállunk az enyémet,telyesen gyári állapotban 2003-as kiadás 3000 euróért ami mindenki szerint kicsit sok volt mert álitólag 2500-ért is lehet venni.Hááát igen csak 2001-2002-est meg dupla annyi km-rel....mert én vettem 7334 km-vel!Tényleg jó volt (143 km/h) meg vigyáztam is rá,nem hajtottam állandóan mint egy hülye,ha már ennyit szenvedtem,hogy meglegyen...3 hónap hajtás után pedig egyszer csak leált....Komplett henger,főtengő,dugattyú meg még pár dolog lett cserélve,és ez miatt 4 hónapot nem volt motrom,pont a nyáron az alkatrészek beszerzése miatt olaszból!Ez a kis hiba +1170 euróba került...Álitólag azért lett mert 2T!?Azt mondta a mester,hogy a motor lelke ki lett cserélve,ja meg elvitte a mester az elektronikát az Aprilia kereskedásbe,hogy az is nézzék át.Úgyhogy nagyjából új a motrom.Na mindegy...annyiban van már benne ez miatt,hogy ha hozzátettem volna még csak 500 eurót megvehettem volna a legújabb modelt garanciával........Szóval igy lett motrom és ez történt kettőnkel.BOCS ha valakit untattam a hosszú szöveggel,csak gondoltam megosztom,hogy hogy jártam....
mert nagyobbat akarok venni nyárára!
http://2t.fxp.hu/2t/21technika...

bal oldalt a technikára rámész és ott van h power szelep:)
Jah boccs, nem ide akartam írni XD
Már bocsi, de igencsak tudom mi a power
Mivel volt 2-3 évig KX 125ösöm is... úgyhogy már boccs, de tudom mi az szóval le lehet szállni rólam, csak nem figyeltem papa
Nem haragszok!Tudom,igazad van!Pont arról van szó,hogy tudni akarom ha már ilyen motrom van...A másik meg,nem tudom,hogy tudod e milyen amikor sok "okos" ember van aki mond mindent....és most kinek hidjen az ember.....és gondoltam,hogy itt a fórumon van pár ember aki jobban ért hozzá...
Mennyibe vetted a motorod?
Zsóóti!
írtam mailt! valamit lépjünk az ügybe, mert vége van a vizsgaidőszakomnak, moccom meg sehol.
Köszi a segítséget!
üdv
neharagudj de ha már ilyen motorod van azért ennyit illene tudni hogy mi is az a power...
lol