Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most toltam be a motort
Zsóóóti mi a helyzet?
AtiSV am nagyon szép a motorod! grat hozza
most mind 1 h mien server keresővel megy fel jatszani a cd kulcs hibát meg a pb hibat akkor is ki fogja irni!
Véletlen nem crack-elt game-d van.
Amúgy próbáld az All The Seeing Eye nevű progin keresztül (CoD2-nél működött)
http://download.chip.eu/hu/All...
hat ha azt irja ki akkor az van h vki amr használja azt a cd-kulcsot amit generáltál magadnak!
a pb-röl meg annyit h le kell tölteni a legújebb pb frissitőt fel kell tenni és akkor mar be tuddsz menni azokra a seroka is!
de ha nem találsz akkor irj rám msn-en és adok linket!
hehe c20LET a Lanosba én is elfogadnám ezt a motyorgót
aha biztos
a punkbuster az egy cheatervédő progi.ha feljön valaki és cheatel, kibasszák.min a valve játékoknál van a VAC(valve anti cheat) pl. a hl2 dm-ben.
A lábtartó konzol tört el vagy maga a lábtartó?
nah cod4 problem. azt irja ki i1 csomo szervernér.. key cod is use
valami ilyesmit
meg valai pinkbuster...
hogy kő ezt megoldani?
400-as kamatra tudom adni!
inkább azzal vágjatok fel, hogy valaki tud intézni okosságot a mozaikban.
a kép lemaradt
tök jóóóóó.... Talma első az eddigi tesztelésen. Én ha jól látom akkor a 4-es is leeshetett menetközben a motorjáról mert nemrég még úgy volt hogy koppintja a kancsógyereket és nem használja az 1-es rajtszámot
Uzsorást tudok én is 3-at kapásból nem kell felvágni
Nagyon tetszettek a képeid!Nagyon profin megcsináltad!.ha nem nagz kérés megbirnád csinálni Repsol felnijének a szinével?Mert azt tervezem tavaszra csak nagyon félek tole,hogy nem e csinálok hülyeséget....Előre is kösz!
SZiasztok RS 125 ömre kéne első lábtartó mert sikeresen eltört mindkettő....97es a gép,ha valaki tud vagy valami jó bontót az szóljon please, mert lassan itt a jóidőő :P
na látod:)
fent van az oldalon... én kedden megyek hozzá f2-re.. vonattal
5000 bazzzzeg! Na akkor hol is van az a sportorvos Vácon?
5 ropi:) BR ugye mennyi is?
hát ha nem vagy ráizgulva h 100ezreS bukót 30ért megkapj mert az HJC akkor mind1:)
Dehát akkor abban mi a jó? A HJC cuccokra nem igazán vagyok ráizgulva. A 600RR idomomat se fújják le és még Vácra is ki kellene valahogy jutnom hogy időben tudjak jelentkezni. A box-használat meg a nyíltnapos kedvezmények meg a BR-eshez is járnak
Árban mi a különbség a két egyesület liszensze között?
azzal legalább nem lehet kanyarodni sem...
Helló! Még nem érkezett meg tudtommal, de Dancival kéne megbeszélned, mivel ő intézi, én mostanság nem igen vagyok képben...:S
stoppie
tudsz intézni valamit?
akkor valóban érdekekl!