Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sisakot a görényeknek!
Begyulladna a szemük. A kutyáknak sem tesz jót ha kilóg a fejük a kocsi ablakán. De elég nagy esélye van, hogy kiugranak menet közben. Inkább ne próbáld meg.
leszakadna.a fejük.
Szerintetek mit szolnanak a gorenyeim ha elvinnem oket1 korre az rs sel hatizsakban ugy h kint van a fejuk?
Szerintem ez hülye összehasonlítás ha a speedmocikat szereted akkor Rs ha supermotyót akkor Mx ennyi. :) amugy RS
Attól függ mennyire teccik neked a supermotozás...Én rs-t venném...
De az én köv mocim lehet sxv 550 lesz
Sziasztok! Kivancsi vok a velemenyetekre!

Szerintetek melyiket erdemsebb venni: aprilia RS 125 vagy aprilia MX 125 vagy a most kijövö aprilia SX 125
na végre vki:)
kék felni rulez :)

egyébként a gyárival is jól néz ki, én nem bántanám :)
A piros az nagyon zsír, de mindenesetre jobb, mint az arany
Talán piros felni, fekete felnicsíkkal, az jó lehet...
sztem feketén nemolyan ój
kösz hogy ilyen nagyra becsülöd a munkám
áá sokkal jobb a gyárival
Nekem ezis bőven megteszi de most börruhát kell vennem...
ja én a 100as kategoriába gondolkozom..bár szülők még nincsenek beavatva
Köszi, ha nem lesz puma marad ez-
K-Series
ez a 100,000-res kategoria vagy a Kszéria?
Na akkor elfutok már hozzájuk nyíregyről qrva anyját hogy itt semmit se lehet kapni
felhívod a helyis sportorvost.... a sportkorház honlapján fent vannak de oda csak nagyon későn juthtatsz be... a hjc honlapján van a váci száma, én is hozzá megyek az már kedden fogad...
csak amivel versenyeznek azt fújják le, 1 színnel, mondták h nem számítsunk semmi jóra:)
Hát 32volt de kaptam még rá kedvezményt mert ismerősnél vettem igy pár ezerrel volt olcsobb....
De minden hol 32kül.
sztem a danger bikes-nál
Adrenalin a csizmát mennyiér vetted, mert pont én is olyat néztem most! Ja amugymeg puma brutale csizmát hol lehet kapni?
Énis csak azért vettem mert akciós volt, különben nem lenne