Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És azokról a sebességmérőkről mit tudtok amik az út szélén vannak? pl M7-esen Bp felé Érdi emelkedő alján a kanyarban vagy törökbálinton is van... Mert ott nekünk 100-nál kocsi szerinte a cucc is 100-at mutat .. vagy az is csal?
Jah meg h a powernek ne csak a helye legyen meg. DE ELSO A SZIN.
Igen mehet. Mert az auto oraja is csal. Az kb 154 lehet sztem
SSZEP LEGYEN A SZINE

most akarok venni egy rs 125öst.
Vételnél mire figyeljek ennél a motornál?
ÜDv!
kérdezném hogy egy 96"os rs 125ös valóban képes 170km/h val menni? állítólagg többször is megmérték, kocsival is.
nekem mind1...
mert ámbár az autó órája azt mutatja álltok a GPS halad és z sokkal pontosabbis ergo a ti autótok nem tud me gállni.
zsidó svindli!
Mi most mértünk gps el egy fabiát meg egy bmw-t.0 és 140 között olyan 10el többet mutatott az óra mint a gps 140 felett nemnéztem mert hidegenhagy...De viszont érdekesvolt h ha 1helyben áltunk akkoris aztmutatta a gps h 2km/h val megyünk.
nekem a gilera RX enduro ment 135-öt, de addig nagyon húzott, és az nem éppen végsebességre van kihegyezve..
hát én mikor mértem gps sel akkor ha jól emlékszem ora 140 gps 128. de ez nem száz!
lehetséges, mert én is bármikor mentem 130fölött a frecskával csukott powerrel..
Mennyire csal az Rs-ek Km órái?Lehet hogy az enyém elég szépen csal de létezik az hogy power nélküli Rsel óraszerint ful egyenes normál úton(nem lejtős) 140et mennyek?
mesélj már róla ,mi a vége?h gyorsul?kiével mentél?
Enis osszeraktam ma motoroztam is. Csak szar a kozponti telo.
nálunk hideg van...lefagyott ma a kezem,de jól megy a motor hidegben
én tegnap mociztam egy keveset kölcsönmitoval,de elég is volt arra,h átvészeljem idegileg a köv pár hetet,mert rohadt hideg van
kabbe
megint voltam kint
Én is ugyanígy állok...sőt én még főúton is lakok mindne itteni motoros itt megy el a ház előtt!De ma szerencsére volt alkalmam menni egy pár métert egy RS-el
én meg ma vittem szerelőhőz ...
Ne fájdítsd itt a szívemet :(

Motornak nincsenek kerekei, úgy áll a garázsba. És még fog is minimum egy hetet