Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt szep megszenteltem azt erre eladod?
Hi fahee kerdezd mar meg a spanod h lesz e tenyleg telo. Mert ha nem elkene kezdenem vadaszni idobe
Ugy néz ki eléggé Nemtudom megézni az igazolványodat Talán Südi Bence?
Csak nem egy Renátó a fórumon?
mármint meik dárga a motor vagy a teló?
alkuképes
annyi pénzért kösz nem
12000Ft új előlappal nagyon jó állapotú
őszig még kitudja mi lesz:) még az is lehet hogy én hozom el.
de tényleg tuning, miért nem veszed meg az én gépem ?
akkor felejtős sztem nem baj ha te nem akkor én ősszel ha össze jön a mák akkor elhozzom, bár tegnap törtek be hozzánk aztán nem tudom hogy sikerül össze hozzni a dolgokat ... sok tetű cigány
tuning, ezmiatt ne mozgósítsd ennyire magad, írtam mailbe hogy egyáltalán nem komoly a dolog, csak érdeklődöm! Apum még nem is tud róla h nagyobb gépet akarok!
de azért köszönöm a segítséged!

JoeZ, itt egy elég tiptop bringáról van szó :)
erre biztos hogy nem. Tytnek elmondtam minden amit tudni kell aztán ha megbézzi ő is eltudja dönteni szerintem hogy igényeinek megfelele .... kb ez a SRAD szobadísznek volt használva mint hogy motornak ...
Ne vegyél olyan öreg gépet.....
Gatyád rámegy
oké, holnap felhívom csak nem akarom ilyenkor zaklatni mert van a családban kisgyerek ...
amúgy majd lehet tudok segíteni az árban még de minden féle képpen szólj ha jöttök és akkor segítek amiben tudok
na az jó :)
majd a kmt kérdezd már meg plz!
hát ha én ebbe beledumálom fatert egyszer az életbe (a 600as 100lovas gépről van szó), akkor kurva nagy májer vagyok!
Tyt megtaláltam egy papírt ahol rajta vannak a gsx-r adatai azokat jól küldtem el fejből csak az évjárat nem 98 ha nem 99
öcsém :)
miért kéne fényképésznek lenned ahhoz hogy egy gedvás blokkot megszabadíts a dzsuvától ? tényleg nem fogod a lényeget?
nincs fényképződ/telefonod?
hello:
kösz hogy megtisztelsz a nagyszerü hozzá szolásaidal.
csak lehet a képek nem nálam készültek de a lényeg láthato rajta.
nem vok fényképész.
hello:
koplet powerszelepet=35eft tudom adni
1-honap garanciát adok rá.
postázni is tudom.
menyi az az olcsó?
nem kell valakinek olcsón Nokia 6230?
naja, csak Zsóóóti kollégát várom a dugattyúmmal, szegény sztem már ebből áll ki minden napja h a dugóm után szaladgál :( :D
Majd utólag minden kiderül.
hát az a 950es ár nem olyan rossz. ha mutatsz egy olyan 2006os vagy újabb rst ami ennél olcsóbb, akkor ok. De egyébként meg mindenki 1 meg 1,1ért akarja eladni.
950 11ezerrel, bejáratós blokkal, gyári alkatrészekkel szerintem annyira nem szar ár :) az új fúvókák meg remélem garantálják a szorulásmentességet. mondjuk azt csak az garantálja ha nem indítom be :)