Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennek télleg semmi köze nincs az ütemekhez...
Lehetett szentségelés sírkőpakolás közbe Az enyém hálistennek mindig toltótávon belül ragadt meg (10km) szal ezt megúsztam, de most, hogy jó valahogy már nincs meg a bizodalmam vele ígyse
rsata! Felvehetlek msn-en? mert én is szeretnék elkezdeni egy simoval stunt-olni és érdekelne egy két dolog az átalakitást illetölteg... köszi
csao
Nah nekem a matraban ragadt meg. Faterom pakolhatta le a teherautorol a sirkoveket h eltudjon jonni a mwntorert. Meg jo h nemkellett cirka 100km hazatwnlnh
azt nem írhatta hogy akkor utálta meg az olaszokat hiszen mégiscsak egy olasz autót hajt
Annak mi köze az ütemekhez?
én csak annyit tennék hozzá hogy akinek RS-e van vagy volt vagy lesz az mind buzi.
És anyit szeretnék kérdezni hogy meeeennnnnnyiiiiiiii a végsebeeeesééégeeee?

bencce,
sportdokihoz kell valami beutaló? Ja és azt akartam kérdezni hogy csak azt a pályaidomot lehet lefújatni velük amivel versenyzel vagy lehetek olyan pofátlan hogy a 600RR idomot fújatom le velük a kisCBR nemlétező pályaidomja helyett?
snooop doggg ereje legyen veletek :D
akkor vesz egy armani lovat. az indul mindig, max néha beteg, de kap gyógyszert...
én az elektromos moccról egész jó dolgokat olvastam.. persze nem egy benzines szintű dolog de azért a menetteljesítménye elég jó.. amúgy az sv-nek nem hiszem hogy baja lenne kivéve ha nem csukod össze
és mivan ha az svdnek lesz valami baja? akkkkor se 2t se 4t, áttérsz wankelra vagy elektronyosra? :)))
csak viccvolt :P
Engem egyszer az Sp ugy szivatott be , hogy jöttem az akkori csajomtól hazafelé valamikor éjfél után ömlött az eső (mikor mentem még nem esett) kemény 15 fok volt nagyon szakadt az biztos erre egyszer csak megtorpan a motor mondom basszameg nincs benzin még mentem kb 2 km-t egyszer csak elkezd fulladni pakolgatok vissza semmi..... lerohadtam a semmi közepén ÉJJEL szakadó esőben NA jó bukóban elkezdtem tolni a motort kb 3 autós álltmeg h tud-e segíteni mondom nem kell... eltoltam a következő településig aztán hívtam haverékat jöttek trélerrel és felszedtek....
Na akkor gyűlöltem meg az egész 2t mizériát ja utólag kiderült h a gyújtás jeladó baszódott el.....
sziasztok nem tudtok elado apriliat?érdekelne még töröten is:D ha tud vaki vamit vegyen már fel msn re oké:D elöre is köszi:D
p.ancs@hotmail.com
Egyszer álljon meg alattam az Rs ragadás miatt. Ki is baszom nah jó nem...
kínos. velem ilyen sosem volt.. nem is értem.. én midnig ezel állítom le, és készpassz.
hát öcsém, mekkora ratyi ez a fórum, sorry az értelmetlen krixkraxért, csak szivecskét akartam az aprilia felirat elé...
akkor 1xűen

aprilia
- 3
a vészleállítóval szerintem mindenki beszopja, 1x legalább az életben. Énis simson után futurára váltottam, és újdonság volt az ilyen modern dolog mint "vészleállító" meg ilyenek :)))


ÁJ lávv
Még 11ik hóba volt nekem az első tolásom.Ugye sok eszemmel úgymentme vele hogy végig tartalékon.Ha televolt akkoris.Hát mentem volna be a benzinkúthoz a motorozásból kb 8kmerre lehetett a kút és hát leált benzinhiány miatt:D nem 8kmert kelet tolnom csak 5-6ot de elégvolt azis.Szabadidőbe.Amikor megpihentem majdmeg fagytam de am nemfáztam:)Utánna megtankoltam tele amennyi belefér indítanám nemmegy.Mondom miafpcsavan ezzel . Már coldot írt ki.indítom szivatóval nemmegy.basszamármeg nemigaz nemindulbe eddig mindig pöcröf.Már leültem a motormellé mondom miapicsát csináljak már vele.Felállok és valahogy megakadt a szemem a piros STOP gombon. Hát felvolt csukva.namondom bassszameg.Utána indult és mentem utamra ahol 2Piroslámpán belül egy Calibra majdnem seggberakott meg egy buzu swiftes nézett levegőnek
az szép. :) nekem a futurával volt 8km amikor megszorult, 47es főúton hazafele. élmény volt!

amikor az Rst toltam haza az első szorulás után, az kevesebb km volt, csak én hülye beraktam a nővérem kocsijába a dzsekit meg ilyeneket, azt hazafele meg elkapott a nyári zápor .... :S
akkor versenybe szállnák Tarján-Tbánya táv kb 7-8 km és szerpentin
te még jól jártál.
én annál messzebbről toltam haza moccot.. :)
a bőr tágul egy számot,nekem is "S"-es van,nagyobb gond,ha pont passzol,aztán egyszer belerohadsz és kinyúlik
nem számít!
figyelj én most vettem uj sílécet... elég jó.