Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez is hülye Utcára ki vesz ilyen motort, amelyik bármelyik percben meghalhat Na megyek tolok egy kört Gizmóval. Rs talira én is megyek majd szóljatok
gondolom akkor ezért
én 1er iwiwen írtam neki, de nem tudtam felfogni a választ....
nemvoltak érdekes megnyilvánulásai,csak nagyon ért a szereléshez,tuningoláshoz.És amit ő 10000 szor jobban tud mint a 16éves rses gyerek,és kioktassák őt a kisgyerekek,azér ahoz nekiis idegzet kell...rendes srác amugy nagyon
Hát az igaz , asszem billentyűzet hiba volt, én is msnen dumáltam vele néha egy ideig elgondolkoztam mit akar írni
nekem úgy rémlik hogy beugatott a srácoknak, meg írni se tudott :) de ha nem ő volt akkor bocs
Én még a biztit is megnézném, hogy helyén van e, mert annál is lehet ilyen mint az akksinál... nekem volt már olyan kiégett biztim ami néha működöttnéha nem, és persz amikor kiszedtem és megnéztem hogy jó e, akkor persze jó volt , de szerencsére kicseréltem, csak úgy, pedig úgy voltam vele hogy az tutira jó, de azért össe kavics kipróbálom, és hát bejött

Egyébként lehet hogy már szar az akksi, lehet zárlatos is, de mindenképpen elöbb a kábeleket kell megnézni, leszedni a sarukat, megnézni rendesen rajta vannak e a kábelen, az érintkező felület meg tiszta e, mert ha nem, akkor csak egyre roszabb lesz a kontakt... azt széppen meg kell csiszolni, szép tiszta legyen, és úgy rendesen összefogatni...
Hát nem tudom, azt tudom hogy ért a dolgához, de nem vág fel vele, inkább rád hagyja... érdekes megnyilvánulás ezen a forumon? Azt mit jelent?
hát én ezt bejátszottam, tök1szerű probléma, kontaktos az akksi kábel.
vagy nincs jól ráhúzva a saru az akksira a csavarral, vagy meg van törve a kábel.
ennek nézzetek utána, egy akksinak magától ilyen abnormális dolgokat nem kéne művelnie.
a Futuránál bejátszottam énis. Csak NE kézzel fogjátok oda a kábelt az akksihoz, mert amikor indítóztok olyan indukciós feszkó (bocs ha baromságot írok) keletkezik, engem jól megkúrt :)))))))

Nekem jobb barátom, bibibiiii
kprs125?
tényleg jól megy az rs, csak ha jól emléxek elég érdekes megnyilvánulásai voltak a srácnak. vagy nem jól emléxem?
Énis tudom
Megígértem hogy nem rakok fel képet, se az rs hnegeréről, se a robesz hengeréről...
Na mondjat csak szep sorjaban
Hát én még azt is tudom mi van a blokkjában , de szemét leszek és nem árulom el
ja csak nem szárad:(
van hozzá Elek tronika is
Egyébként vannak róla fent videók itt, ha beírod keresőbe azt h Király Péter vagy KirályPéter Vagy KP racing akkor kidobja.... tényleg ugy megy mint a szemét
Én küldtem neki a gmail meghívót
Egyébként tényleg fasza gép, videók között van róla vidi
Nagyjából ismerem a tulajt.Valaki nagyon jólfog járni ezzel az rs el...Ad hozzá rengeteg cuccot.Csak újrakellene fényezni oszt kész.Ha lenne kessem már rég elvittem volna Van róla fent videó itt az oldalon...link
Csak ajánlani tudom mindenkinek
Pest 12 fok! Alakul...
Ha kecskemét, akkor gondolom a kecsóring,, csak a játék kedvéért elmondom, hogy rs-sel ott illene mindenkinek 50 alatt körbeérni, az mz mezőny eleje ott 45 alatt megy, a legjobb speciál simsonos idő 47,11:) de 600 as gixszerel sem igen tudtak 41 alá menni. Aki nagyon szájalt eddig, annak talán mérjetek egy időt:)
(persze csak ha túlélte a verekedést:)
Nincsen sajnos... nem tudok segíteni
vegyél fel msn re