Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszer, már betettem ide ezeket, tök off, de gondoltam, hátha valakit érdekel.
Igen ez egy számítógépszimuláció alapjén készült henger, nem reszléssel készült, hanem maróval, turbómaróval, jópár napig gyártottam, mire készen lett. 55ccm es henger, ami terhelésre 12700 az forog. Elméletileg 16 loerő kéne hogylegyen, de sajna közel sem annyi, valszeg a kézi kivitelezés pontatlanséga miatt, mert minél több lik van, annál pontosabbnak kellene lenni. A felömlőkmagasága hiába pontos tizedre,(ráadásul nem is egyforma, mert az 1-2-es nyit először, utána a 3-4, és 5 tizeddel később az 5-6) valószínűéeg az irányításuk nem egyforma, mert hiábaszimmertrikus a fejben az égéskép,, 105 nél nem megy többet, pedig 120 körül kellene neki, és nem is viszi el a rá tervezett áttéteélt, csak egy jóval rövidebbet, 8000 alatt se kép se hang, egy rohadt nagy luk van a nyomatékgörbén5-8000 között.
A következő projekt egy rövidített löketű(36) os főtengő beszerelése.
bocs
úmár kimotorozza hisz kevés neki
amúgy tudsz te annyira motorozni hogy merd kétségbe vonni egy 125ös motor tudását?
hát eléggé de elvoltam a motorrevükkel meg ien motoros dolgokkal.
szarügy
bementünk és nemengedtek haza mert az éjszaka sujos problémáim lesznek a légzéssel hát majdnem lett is amíg benem adták azt az izét amitől kikszültem. az asszony szarrászurkálta kékzöldre minkét kezem meg aza szar amit belémnyomott mart is mint az állat
őőő valami vírus volt azthiszem nyálmirigygyulladás
persze. semmi motorhoz köze nincs nemfikkantottam semmi ilyen am ha azthinnék. multhét szerdán bezsélgetek kovival és mondtam is neki hogy baszottul fáj az álkapcsom feszül.utána így kezdett dagadnia pofám és ez ráment a nyakamra és amjdnem megfojtott infuzio letvolna meg napi pár szuri volt és jólett lement ez a szar karácsonyra hazaengedtek pont szerdától voltam
Megkérdezhetem mért voltál korházba?
dehogy
Most nézem hány leömlöje van annak a hengernek? És hogy reszelitek a hengert? Kiszámoljátok a dolgokat vagy ugy hogy probálgatjátok egyre jobban kitágitaní a leölőket? Mesélj létszives ezekről mert engem érdekel nagyon és legalább tanulunk is
Ha kisebb átmérőjű(köbtartalmű) tompítót raksz rá, hangosabb, ha a töltést csökkented a tütében akkor is kicsit hangosabb, de egyúttal némileg gyengébb is lesz. Ha perforátcsöves (hangelnyeléses) tompítód van, lecserélheted a perforát rész felét sima csőre, akkor is hagosabb lesz.
Legalább nem unatkozik
Te egész nap rs ről keresel képeket?
Akkor egyet árulj el nekem mi a faszért Rs-t vettél? A nagymamám is jobban zuzná a motort mint te valaha azért kibaszott 2t hogy használd 7ezer felett és még csodálkozol hogy nem halják ahogy jössz? Háát én se hallanám ha egy Rs-el 3000ezres fordulaton mennek, ahol csak szenved a motor. Még bejáratásnál is jobban huztam a fülét
te is kezded? ez csak 1 költői túlzás volt barátom....
hát barátom ha rezót leakasztod asszem csattogni fog meg, nem kell neki sok idő hogy széthulljon
lecsavarom a rezót...
ennyi.. jó a műsor :)
Márió nekem van egy jótanácsom h csinálj nagyobb hangot az RS-nek!
Furj lyukat a torokba
Nem ő csak röhög
te is osztassz?:)