Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a második meg ez:P
Kinek meik?
gondolom milyen jókat motorozhat vele .... ezek is úgy láttak pályát mint a nagymamám pedig egy ien motornak ott lenne a helye persze nem így össze vissza alakítva, ez arra jó nagy amerikai álatként rá ülsz gumit megfüstöltetted, iszol egy sört utána meg elviszel rajta egy csajt 1 körre
ezt ebből a 2 képből jól leszűrted
Elképesztő mennyi szegényvan mostanába
.avi de gondolom az tömörített...
miért a divx-es filmeknek szted mi a kiterjesztésük:)
Nincs vkinek egy feles fékkarja?
mi fasz? szuzi! a lopos nénikéjüket
Majd NSN-en beszéljünk már fontos lenne....
köszi
most megy fel aviba 11 mega.
azt már csak tudják használni
semmi gond addig gyűjtök rá de azé legyen meg februárba
Kép róla
Szia Joci! Sajnos nem jött meg tesómnak, nem érkezett meg:( meg a bukóm sem Amint megjött jelezem, kb 1hónap és megjön tényleg bocsi
én eddig tettem már fel asf, avi, wmw formátumot, ezek mind megjelentek szal nemtom. próbáld meg wmwbe szerintem, az kissebb lesz mint az avi
Ismerem a telefonszám tulajdonosát,a motort is elég jól,egy vicc van a dologban hogy a gyereknek semmi köze nincs a motorhoz,mert az még ben t áll nállunk a garázsban,és nem debrecenben van hanem hajdúszoboszlón.A fiatalember meg szerette volna vásárolnia motort(eddig egy forintot nem adott érte) de már nem valószínű hogy az övé lesz...Köszi Tyt,ha valakai talál egy 1998-ast ugyanezzel a számmal szóljon már légyszi az valszeg kép nélkül lesz.
őő, nem érkezett meg és azért akkor fog... de ha gondolod adok egy címet és megtudod vele beszélni
+A
attila te már sok vidit töltöttél fel. divx-et felismer a sportmotor.hu? vagy csak avi-t? mert az 53 mega lenne...
huh
karácsony környékén volt szó de végülis ráér
Nah figyi vhogy január vége/február eleje fele érkezik meg!
oksa akkor érdeklődnék, hogy mikor lesz teló? lol
Őőő nem teljesen De lényegében együtt csináljuk...
ahhh akkor tevagy :)
hát én sztem tudok ebben segiteni