Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak szaguldozokat latunk meg te is csak azt latnal ha kinyitnad a szemed de mostmar kussolj mert tul sok hulyeseget hordasz ossze. itt a tuning dumal legtobb faszsagot hiaba akarod elvenni tole ezt a cimet nem hagyjuk.
(1 nagymotorral nem kell gyorsan menni pl :hány 1000est vagy busát látsz aki száguldozik városban?
reméllem is mert akkor élvezni fogom...3év sr70es után...
jó is az még tanulgatni fojtottan
sztem azok gondolkodnak igy akik rögtön 600-assal akarnak kezdeni. Sztem a te felfogásodhoz még a 30 loerő föntengelyen is túl sok
lehet túl erős lessz nekem...
de amúgy én imádom a motorom nekem való úgyérzem de majd kiderül...
rs(250)
én csak a mocijára célzok ... h. azért utcán ha városon kívül akarsz előzni akkor kicsit több kraft kéne... jobban örülne az ember 1 250esnek ugyanannyi fenntartási költséggel mint ez(ami így sem kicsi) nem?
utcán mért lenne gyenge?
nem az enyémet hagytuk ott... de tény h. otthagytuk akárhogyis utcán nem sok az a 125ccm33le mégha a moci csak 140kg is ... pályára nemmondta senki h. gyenge ott nagyon fasza úgyláttam...
Az más, de mindenesetre akkro gyengén megy a motorod...
bash.hu!
normális 2003as rs volt...
:) nem nem álló helyzetre mondtam...:D kb 70el mentünk és úgy előztünk de nagyon gyengus volt az a moci...pedig füstölt mint a disznó...
gondolkodj már picit a 3literes benzines autok tudnak oylan 6mp-et
leelenőrzöm az enyémmel és akkor fogadunk a motorodban...
Te nehogy azt mond h a transit fent van 7mp alatt 100on meg hasonlók...
meglessz szervezve fater
Azt megnézném
pályán komoly... de utcán nemhiszem sztem fater a 2,4es 137lovas transittal otthagyna de majd nyáron kiderül...(múltkor előzött előttünk 1 rs(ismerem) úgy toltuk h. mennyen már a picsába... (najó nem mentünk közel hozzá annyira hisz motoros)
Elárulom hogy a 125-ös egy komoly gép és minden motorra van pályaidom
nem...
nemismerem tuningot...de megnézem...
te tuningnak valami rokona vagy? esetleg egy suliban tanultok?