Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és az éves licenszt ugy kell csinálni hogy kell egy sportorvosi igazolás, azt beviszem a Hungaroringre és kifezetek x pénzt és viszek fényképet és már adják is oda? vagy hgoy megy ez?
Nemlesz napi licensz. Tavaly is ezzel szopta be haverom. Ment, minden ok, csak napi licenszet nem kapott, és nem indulhatott. Évest kell venni.
Most ugy van a hogy az licenszek megszerzéséhez kell sportorvosi? vagy csak az éveshez? és évessel lehet csak elindulni vagy elég csak pl arra a hétvégére venni licenszet?
Békésen? Tudsz róla valami komolyabb infot?
Állítólag Békésen épül 1 pálya.....
Nekem az 10 km lenne
Neked meg mondjuk 70 ....
De majd látjuk lesz-e valami belőle

ennyi erővel nekem meg 1000000000000 EUR-t a bankszámlámra :D hely van neki bőven :D
Nekem is rakhatnának egy pár nsr 500-ast a pincémbe. Nem mondom h bőven de azért csinálnék neki helyet
Igazad van Tyt! Nem ártana egy :D
rakhatnának má" egy kurva pályát erre felénk a dél alföldi puszta rónaságba, hely van bőven neki :D
Nemtom mennyibe van. Br-nél van valahol klubtagnak kell lenni, az általában 10ezer körül van. C licensz volt tavaly még 10ezer. N-es drágább. Nemtom mennyi. Meg kell még sportorvosi. NEkünk az ingyé volt, van akinek 6ezer....
"A Trophy résztvevői számára javasoljuk a MAMS „N” licenc kiváltását." ez az N licenc mennyibe kerül és mit kell érte tenni h megszerezzem?
nahh akkor lehet vagy nem?
és a napi licensz mennyi vagy az éves?
gurultál volna egyet mi?
yaya.. mert én azt olvastam újságba is meg a neten is.. ááhh kb 5 perc alatt érnék át a pályára.. vagy annyi se
na az zsír lenne!:)
Nem úgy volt hogy Szhbattán lesz?
Martinez úr ugyanis a spanyol Sedesa-csoport egyik tulajdonosaként állítólag MotoGP-pálya építésébe kezd Nyugat-Magyarországon - a Balatonhoz közel.
Dadis ezt említetted meg nekem anno?
..h összejönne még én is kipróbálnám legalább párszor a mókát
végülis igazad van.na nem rontom a boldogságotok .
Így tökéletes az összhang. Nekem 2T dobom nincs amit megdughatna, neki meg pöcse nincs amivel megdughatná. Égben köttetett frigy
mennyi az éves liszensz 125be?
már vajdákkal is lespanol?hát nincs is 2t dobod amit megdughatna
Természetesen Gabesz haverommal.