Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kivel mész?
figyelj, a pénz nem számít! 600RR-t HRC-nél picit megpiszkáltatom és hadd szóljon.
De most mennem kell mert már vár a magángépem. Lépek Firenzébe.
baszdki reggel olyan hideg volt kinéztem az ablakon azt egy ló kettétört a kanyarban...
hát azt nem tudom... de a 600as fenntartási költsége embertelen. eleve az h oyan szintre hozd a motorod már két cbr-t 600-t veszel. és akkor az embertelen gumi költsége meg a majdnem dupla nevezés mint máshol...
poén lenne Rossit elverni egy széria R1gyel de nem fog összejönni .
Idén hányan is indultak abban a kategóriában? Hárman négyen?
még szerencse h 125ön ülsz....
superbike kategóriát szerintem el is felejtheted....
poén lenne megszorongatni kicsit az R125-ösöket a kis gebe CBR-rel
a faszt, a 125 a dedósoknak való. Én a superbike kategórián töröm most a fejem
nem tom pontosan de sztem az éves és 20 körül van... jövőre 4ütemű 125-ben akarsz?:)
akkor mi a legolcsóbb licensz most és az mennyi?
nincs már napi licensz
black, gyere már msnre
Lehet egyes versenyeken is elindulni a Dunlop Trophyn
megveszed a napi Licenszet befizeted a nevezést és utána márcsak tankolnod kell
"125-ös Sport kategória egyre népszerűbb. Szinte versenyről versenyre nő a létszám a legolcsóbb kategóriában" hahaha

áprilist mi az h eladták? akkor az első verseny valszeg márc 30-án lesz.
http://totalbike.hu/magazin/sport/dunlopt2007
http://totalbike.hu/magazin/sport/dunlopt2007/
Nemtudom :) Meg kell nézni táblázatokban... DE a legfőbb baj, hogy nagyobb sűrítést viselne el, de azt ugye nem kapja meg...
Persze,ekkora köbcentihez nem nagyon látni ilyet. A legtutibb az egy LS600h gázüzemben lenne
Mennyivel rosszabb a gáz fűtőértéke? %-ban kifejezeve kb?
Hát nem veszik el minden LE, az oké... De ha benzinre van optimalizálva, akkor nem a gáz való neki
Jó, megértem, hogy miért alakítattátok át... De akkor is mókás
Óóó,a kalorikus gépész Most dobott ki az AC Schnitzer egy 5.0 gázos 3as bimmert M6 blokkal 500 lóerővel
Csa vicces, hogy veszel egy böszme motorral megáldott autót, hogy legyen ereje, erre kisebb fűtőértékű tüzelőanyaggal üzemelteted, vagyis szépen fefojtod ...
Tudom hát.. de akkoris Majd talán megérem még hogy beleülhetek eccer
Hát igen
bár az tudod csak plussz,ahhoz kéne egy magyar gép,majd talán egyszer...