Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2004-es Rs 125höz szeretnéma következőket:
-Légbeömlő
-Első indexek
-Láncvédő
-Talán hátsó lábtartó
Ezeket menyiért és honna lehetne beszerezni?Mennyiből jönne ki kb?
Következő problémám az hogy 120nál nemmegy többet a gép.4ikbe szépen nyugodtan 120 a vége nem úgy hogy majdszét szakad.Rakom 5-6ba és semmi eccerűen 120 a vége.Ts barátom azt mondta hogy folytott az RS.A gyújtás elektronikaban ki kell vágni a dobozt és el kell vágni 1 vezetéket.Ezt menyiért csinálnák meg és tuti ez a baja szerintetek?
Ezen mondjuk miért van 0-km-es idom és új gumi? 2096km-nél? Lassan motort veszek és tájékozódom h mik a vélemények
Persze h odairja. A bohoc mindig jön!
Azér ehhez is pofa kell oda meri írni h karcmentes idomok Közben meg valószinűleg sz.rrá volt törve a moci mert nincs rajta a gyári Yoshimura dob (mivel az minden limitált gixxerhez járt) átbaszás
Ebből már nem lehet motort csinálni..... Méhbe vele
Nah most kaptam az infot, Trojáknak nincs. De pl RsAtta is tud hengert szerezni...
Sztem kérdezdd meg Mitogerit, vagy Misocot (bár nem jó a híre, én tőle vettem hengert és lefotózta, elmondott mindent, tényleg azt kaptam amit kértem szal nekem pozitív tapasztalataim vannak vele) vagy esetleg Troják (neki új is van azthiszem): 0630 855 76 33
mindent fel lehet újítani a józan ész, és a pénz keretein belül.
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Szerintetek ebből lehet még motort csinálni
Fél millát biztos rákéne költeni de lehet h keveset is mondtam.
szükségem lenne rs hengerre, vacsiúj, vagy kibaszottszép állapotú érdekel, normális áron. Nekem elég ha rotax 122es :))
Szar hengerem már van, azt ne is próbáljon bárki rámsózni :(
nekem az van rajta csak egy buzi kocsi buzi centírsúlya kivágta ! és azért akarok olyat mert olyan van rajta na meg a gyári adatok is ezt írják
Ne idegesíts, hogy 100-as gummát akarsz előre rakni, egy fzr250-esre...
keresek 100/80 *17 -es sportgumit jó állapotút ha valaki tud az légyszi szóljon! Nekem Fzr 250-es re kell mert ami most van rajta az baleset miatt kidurrant szoval aki tud legyen szíves szóljon
Igen! Azt kozbe a sajat autom volt!
Így van. Ne is beszéljünk róla....
Ezt mar megbeszeltuk! Hidd el jo tanulopenz volt
sziasztok nincs vkinek esetleg 1 felesleges légbeömlője meg 1 láncvédője?ha van plz szolj msn-en vagy mailban!
Nem tudlak sajnálni.... Nekem egy ugyanilyen ember mellett halt meg egy jóbarátom. Én egy életre elvettem volna a jogsidat de remélem megbántad már a dolgot és belegondoltál abba h akár meg is halhatott volna a melleted ülő és ennyi is elég lesz h többet ne forduljon ilyen elő.....
egész igényesnek néz ki.a lökös is meg a a fényezés is.de én pözsőt nem vennék, a bizonyos francia összerakás sztereotípia miatt.
Na srácok itt a tél tessék autót venni
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
rotax 124? dd ez a 2008as modell?:D
há meséltem h oyat rántottam rajta, h a csoki kirepült a zsebemből amit a boltban vettem :D aztán mehettem vissza biciklivel megkeresni
"apró karcokkal eladó" :D