Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah skacok

ma volta tárgyalás a balesetem miatt.
4 hónap börtönbüntetés 2 évre felfüggesztve. 40 e ft pénzbírság
160 ezer ft bünügyi költséget ki kell fizetnem egybe!
a jogsimat 2 év 4 hónapra elvették ami lejárt mert beleszámították a baleset óta eltelt időt. viszont újra kell vizsgáznom...
sztem a beleölt munka megfizethetetlen.
hirdetés

öööööööö ja vicces az ára
Nekem 1ben beszok decsak iylenkor ősszel,télen pedig bemelegítem a motort rendesen.Nyáron nemcsinálja...
Szelepedet lehet kikéne pucolni...
Bazmeg...
Logopédus?
Hát ez minden sebességbe bedadog
Igen és már látom is a hirdetést: keveset használt, enyhén sérült aprilia rs 125 eladó vagy cserélhető jól menő baromfitelepre.
Van egy olyan tippem hogy Dusnokra fog ketülni a a motor....
valakinek lehet h elég lett volna egy cibri 125 is..
az összes sebességben vagy csak iyen 4-5-6-nál?
Helló! A mocim 8-ezres fordulatnál bedadog és utána kezd el húzni. Tudja valaki hogy miért csinálja ezt?
Nekem is kéne ferodo platinum előlre nekem is olyan van benne faxa kis cucc
vigyél első hátsót
mennyid van rá?
1 elsőről beszéltünk
Eladó egy gyári és szalon állapotban lévő aprilia rs 125 típusú motorkerékpár, magánszemélytől! Magyarországon vásárolt fél éves motor, szervizkönyves(1000km-es, 4000km-es kötelezőszervizek megvoltak, márkaszervizben), rendszámos(a1-es jogosítvánnyal is vezethető), garanciális(4.5fél évig), törzskönyv, forgalmi, pótkulcs, gyári szerszámkészlet, használati útmutató(teljes leírás), garantált kilométer futás leellenőrizhető(városban használt, pályán nem volt, bájáratása szakszerűen történt)gumikon még megvannak a szőrök! Új design-os! Gyári extrák:E-H tárcsa radiális 4dugattyús féknyergekkel, hátul állítható rugóelőfeszítés, fedélzeti számitógép(digitális kijelzőn:köridőmérő, óra, napi km, össz km, motorhőfokmérő+...)! Hitel megoldható! EZ AZ ÁR CSAK DEC 5.-IG ÉRVÉNYES, UTÁNNA VISSZA TESZEM AZ ELŐZŐ ÁRAT PICIT LEHET HOGY MÉG ENGEDEK BELŐLE, DE EZ SZERINTEM TELJESEN KOREKT ÁR EZÉRT A MOTOR ÉRT!(GYAKORLATILAG ÚJ MOTORT KAPSZ)!

ÁR:1070000FT

TEL:06-20-391-9664
gondoltam
Én másra gondolnék! A blokkot ki húzta szét utoljára?
első hátsót?Nemár
benya
hát azért 5literes már lép:D dizel vagy benzines?
asszem 4700ért láttam egy honlapon, de minny megkeresem