Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze msn-en tudok többet mondani és képet is tudok róla küldeni.vegyél fel naksi88@freemail.hu
Érdekelne a fejidom. helyileg hova valósi vagy?Posta megoldható lenne? Vmi elérhetőséget tudnál nekem adni? msn? telefonszám? Köszi
Sziasztok!

Keresek Etz 125-re jobb és bal motordeknit,első teleszkópszárat(nem a tárcsafékes oldalt hanem a másikat)valamint az ülés mögött lévő "fogóckodó" vasat.
hello, megvan még

7ooo Ft
Hello! Megvan még a fejidom? Mennyit gondolnál érte?
Üdv!
Hello! Kérhetnék bővebb infót a mocidról? mikori évjárat? Mi az ára?
Hello!
Nekem volna egy Sportpufóm. Malaguti robimon volt. Te tudnál írni a fűrészről pár sort?
Esetleg msn? Köszi
Róla lenne szó
Eladó APRILIA!

link

tyt001@freemail.hu
Eladó egy új Motowell FF3 Piranha zárt sisak, kedvező áron!
Termékjellemzők:
Európai és Amerikai jóváhagyás
Héjszerkezet termoplasztikus - energiaelnyelő
UV álló külsőhéj fényezés
Szabályozható légbeáramlás a homlok és az áll részen Dual AC technológia
Karcmentes, több fokozatban, gyorsan felnyitható plexi
Kivehető, mosható belső bélés és arctámasz
Gyorsan rögzíthető állcsat
Speciális légzésvédővel és áll protektorral
Sötétített plexi elérhető

Érd: 30/907-1630
rozsa92@gmail.com
Sziasztok! Eladó egy 2007.05. havi Honda CBR 600F.
Új láncszett és új Conti Road Attack 2 gumi van rajta.
Első tulajtól.

kissg666@gmail.com ; 06-30-309-64-55
pedig így van ... , 85 km/h a vége.
na egy ilyen jó lenne, csak hát nem túl olcsó, de ebből szerintem auchan, tecsó, decathlon látogatás lesz
heló nekem a 80-as AM blokkon van 26-os dellortó.mongyuk megyis a gép mert 3.ban még 1kerékre lehet kapni.mongyuk az enyém 5-6L-er között eszik.
szia engem érdekelne a motor mennyibe kerülne ez a pályamotor válaszod várom erre a címre: zsetonkutya94@gmail.com köszönöm
na ne viccelj hogy egy 80 ccm-es hengert használsz gyári karbival? a 70-est se bírja el a gyári karbi nemhogy a 80-ast vicces gyerek lehetsz
Világbajnok ötlet
Belerakom a söröcskét és már indulooook is (strandra-gyalog) Mire kiérek nem leszek kiszáradva, de szomjas se
Ha valakit érdekel a motorom. Eladó! Nagyon jó állapotban!Esetleg csere is érdekel!
palacsinta@citromail.hu

tuareg alkatrészek is eladók!
Szevasztok !
Eladó Leo Vince slip-on sportdob Kawasaki 636-hoz . Karbon , street legal . Hibátlan állapotú . Ára : 55000 ft . Érdeklődni lehet a 06-70-2172790 - es telefonszámon.
heló.Eladó egy komplett Minarelli AM6-blokk,feissen furt hengerrel,gyujtással,mindennel cakli-pakk, ez nekem egy tartalék blokk volt de beindítottam és tökéletesen jár.ÁR:50000

tel:. 06-20-424-8584 -egyész nap elértek
Hello! Cserélném kis kompakt digitális fényképezömet müködöképes robogóra a kinézete mind1 csak lámpák legyenek és menjen a gép! A fényképezöröl dobok egy linket a gép jo állapotu van hozzá gyári tok, töltö,akksi,autos töltö egyedül memokari nincs benne de sd valo beleí!
Ajánlatokat ide vagy adatlapomon emailben várom!nikon
üdv mindenkinek szeretnék egy nagy kéréssel fordulni hozzátok ha esetleg elcserélné velem valaki motoros láncfűrészemet egy 50-ccm-s robogóra való sportkipufogóra jász nagykun szolnok megye előnyben.2010 07 08-ig kellene úgyhogy sűrgős lenne
Én 200.000 körül gondolkozom!
Ez sok?
Szép állapotban van így első ránézésre. Hát talán neked kellene egy árat kitalálni aztán majd kapsz válaszokat. Annyit nem fogsz kapni érte szerintem amennyit szeretnél de minden lehetséges.