Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

decathlonba van 5ezer körül
Bazárvan gyerekek, bazár! 2 tükrömet eladásra bocsájtom (csak és kizárólag) Nektek ! Irjatok, hívjatok, ár lenni irányár!

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Erste? (az árfolyamot illetően nincsenek jó híreim...)
Hali. Van egy eladó elektromos gitár,tokkal,szoba erősítővel eladó.
06308348425
Eladó Aprilia RX 125R típusú motorom! Csere érdekel nagyobb enduróra. Az ár írányár!
HÍRDETÉS
Tehát átlagban nézve olyan 28.000, a mostani xar Ft árfolyamot nézve 31.500.

Reméljük tovább nem kalandozik lefelé a Ft értéke....
KERESEK Beringer 6 dugós féknyerget + hozzávaló tárcsát (KTM, HUSABERG)

akinek van kérem a joci232@freemail-ra írjon
Azt mondja öcsém, mert ugye övé a motor, hogy havi fix. 26.500-at fizet CHF alapon és 3 havonta jön a különbözet, ami 5000 ft szokott lenni kb., most a 215 Ft-os CHF miatt fizetett 15.000 +ban rá, de nem ez a megszokott.
de ehhez pisitasi is kéne
Ez a havi 26,500.-ft most mennyi?
Budaörsi auchanban 3000 ft körül láttam tartályos hátitáskát, majdnem vettem én is csak találtam másfajta motorostáskát és azt vettem. 5 literes ballon van benne csővel..
Nem, köszi, csak kp.
A dollár árfolyammal kicsit rosszul számoltam....végül is így 10.000
8000-ért van ilyen, de ha van olcsóbban itthon akkor vedd meg azt.
Suzuki GSR 600 ABS 0 Ft-tól elvihető. 10 évből 2 év kifizetve. Hitelmódosítási díjat nem kell fizetni a vevőnek.

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Halihó!
Vadi új Ghost Cougar sport csizma eladó fekete színben 43-as méretben.Még felpróbálva sem volt soha!
Bevezető áron 25500 Ft-ért csak a hivatalos importőrtől!
Olajálló és csúszásmentes talp,cserélhető orrkoptató,sípcsont,boka és sarokvédő,egyedi kinézet,szellőzők!
Rövid határidővel más szín és méretek:
Fekete:42,43,44,45
Kék:41,42,43,44,45,46
Piros:41,42,43,4
4
Fehér:41,42,43,44,45
Postai utánvét megoldható!
Kérdéseddel keress bátran!

20/974-1680
zzrrs@citromail.hu
Köszi szépen
Péntek este leszek Halásztelken ,napközben pénteken és szombat kb. du. 1-2 ig Szigetszentmiklós , Flóra -Hungária virágpiac a nullás mellett . Nálam lesz a bukó .
Szia!

Nagyon király!
Reggel megyek Tokodra , délután hazafelé megcsörgetlek!

Ha jól értem, holnap este is Halásztelken leszel vagy csak szombaton?
domi223 ! 18-as gumi kellene? Nekem van egy 130/70x18 ami az én kis méregzsákomhoz nem volt elég tapadós,de ha ilyen túrás vasra kell,arra bőven megfelel. Valami apróért odaadom,ha kell.
Sziasztok!

VÁSÁROLNÉK supermotot(DRZ,LC4,Husky...):
- 400ccm felett
- 600e-1M Ft között
- kevés km-rel
- hiteles is érdekelhet...

Atesz 06203595009
Dechatllon(sportáruház,pl:budaörs,dunakeszi) rockraider,3-4rugó-tol de abban már benne van a tartály ára is,mindenféle színben és méretben,és van olyan minőségű mint mondjuk egy Dauter