Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali, csere nem erdekelne? van egy komoly pcm
hp compaq dc 7900 ultraslim, itthon meg nem lehet kapni, csak rendelni, ngyon eros, nekem van ketto es az egyiket lecserelnem motorra vagy robogora
Sziasztok, nem tud valaki olcsón, víztartályos hátizsákot? Elég lenne 2 liter a tartálynak, csak mellette azért legyen még egy kis hely, h a telefon, iratok stb beférjenek

Köszi
A csap helye gyári dugózású, szerintem. Majd rámszólsz
üdv, látom merőben hasonló mint amit én keresek, emlékezetem szerint is stimmelhet a dolog, amint látom a benzincsap helye ledugózva vagy gyárilag vagy utolag igazábol tökmind1 ha nem folyik el a benya akkor nem érdekel, holnap megnézi a fönököm ( céges a fostalicska) és adok egy választ hogy mi legyen. üdv
Persze
képet tudsz rola küldeni?
Háj! 55pézér hírdetem. Vacsiúj egyébként , nem felújitott, éppen csak kicsomagoltam, de elment a malagutim a háztól, amihez tartalékoltam, így már nem kell tovább. Van valami ajánlatod? Laptop csere is szóbajöhet, csak ne legyen vmi ősrégi szar. Ha van vmi jófajta inkább rátolnék némi kincset .
kegyetlenül pang
jó kis csupaszt lehetne belőle faragni szerintem is mondjuk
nekem mondjuk túl sok kérdést vet fel,meg más beállítottságú vagyok,de ha nem így lenne én biztos inkább egy ilyennel foglalkoznék,minthogy egy mz-t farigcsáljak és már majdnem ez is annyiba kerül
Hali! Tank van, szerintem 110-é, tanksapka nincs, csap meg nem is volt rajta, csak a cső helye. Adol érte 2500-at?
Szerintem meg csupaszon még faszábban nézne ki!
Pang a piac...legalábbis errefelé.
Hidd el, nem zavartam el senkit!
az végülis pótolható,érdekes,hogy azóta nem vitték még el
Oldalidomon kívül más alkatrésze nem hiánycikk.
hm.
alkatrészekre gondoltam,hogy meg van-e minden
Kösz Tevebácsi, de mivel nem az enyém a gép, a tulajnak meg csak kp jó, így
Helló ! Holnap és szombat délelőtt Szigetszentmiklóson dolgozok .este pedig Halásztelken leszek a szálláson . Ha gondolod ,és meg tudod oldani én elviszem . /persze ha reggelig megírod :-)) /
még mindig megvan a kis fzr? hát tényleg nem kapkodnak érte. ha nem viszik el kp-ért volna egy ajánlatom. üdv gábor, elérhetőségek az adatlapomon.
Mindene magvan? Mire érted?
Rendszám-forgalmi-törzskönyv van, műszaki kell, egy olajcsere, egy új akku...2kilóból névre írva lábra van állítva szerintem.
Oldalidom, ahogy a képen is látszik, nincs sajna.
mindene megvan?beindul?
szted mennyi lenne újra forgalomba hozni?
110 cm kinai qwadba keresek tankot , eredetileg müanyag tank volt benne de az alja eresztett, benzincsappal egyűtt .elérhetősegégek az adatlapomon, ugyanehhez légszürő is jöhet.
Az órájában 19000 van, ami a kora ellenére szerintem valós.
Sokat állt.
Sajnos a minap a rendszer benyelte 3 hirdetésemet is, azóta még nem volt időm pótolni...
ARROW, teljesen új, titán, 3 csavaros, EU-normás sportdob 59e irányáron eladó.
Nagyon olcsón!