Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj kép lemaradt!
Van egy pár eladó holmim!
Jobb oldali Air box:Ici pici törés!(javítható)
Jobb oldali Air box takaró idom:Ezen is van törés de műanyagos simán javítja.
Bal oldali Airbox:Törött(Szerintem javítható)
Jobb oldali villa:Hibátlan!
Bal oldali villa darabokban:Alsó felső része kicsit hajlott de szakember lehet meg tudja csinálni.
Van még egy gyári plexim és egy üléspúpom.
Vihető külön külön de cakkumpakk odaadom 90000 szép magyar forintért!
Hívj:06703213352 Vagy írj:Attila8805@freemail.hu-ra és az árakat megbeszéljük.
Re
Eladó Arlen Ness sérülésmentes bőr kabát (56) nadrág(54), 50.000 GSXR1000 K5-6 segédváz, első sárvédő, jobbos kormány, ülésidom rész. 06 20/986 1200
Ment a mail.
aznemjó, mert még korlátos jogsim van korlátlant meg nincs időm megcsinálni. vagy még időm lenne, de ha megcsinálnám, akkor pénzem nem lenne motorra

de ha a papír azt mutatja, hogy vezethetem, akkor én hiszek a papírnak

idom mennyi lehet hozzá? mert így nagyon kis pucér szegényke

érdekelni úgy érdekel, hogy árban nem rossz, megakad rajta az ember szeme, de igazából endurot keresgélek a használati funkció miatt
(igaz, már kinéztem egyet, csak még gyűjtögetni kell hozzá a forintokat ) szóval ha az lenne, az még jobb volna
Beszámítom a musztángot!
Oldalidom nincs, nemtom most megmondani a kw-ot, holnapra megnézem pontosan, olyan 40 ló körül lehet, az tökömtuggyamennyi kw...érdekelne a gépezet?
oldalidomok nincsenek meg? papíron hány kw?

köszi
sziasztok
Keresek Gladius dobot ami a has alatt helyezkedik
el
köszi
A kép lemaradt!
Honda SC05 B elsőlámpa burkolat eladó!
Eredeti Honda !
Anyaga: üveg!
Honda CB 1100 Bol d' or
hoz való!
Ára :?
Motoros csizma és bukósisak eladó! Csizma: 44-es méret, a képen látható apró sérüléssel, kb két alkalommal használtam. Ára: 6000 Ft. Sisak: Keveset használt, kivehető oldalbéléssel, L-es méret. Ára: 10000 Ft. Érdeklődni a 0670/4056-385 telefonszámon vagy a gixxerdawe@gmail.com e-mail címen.
Yamaha FZR 250 '89-es ELADÓ!
Korához képest szép állapotban,gyári fényezéssel, műszaki lejárt, törzskönyv, forgalmi van.Fejidom nem gyári, féktárcsák-betétek, lánc-lánckerék kitűnő állapotban, valós 19000 km-rel! 4 év állás után pöccre indult, zajtalanul, egyenletesen jár, műszakilag tökéletes!
Ára:150.000ft
Csere esetleg robogóra 100 eFt-ig, vagy nem gagyi pitbikera.
70/3378289
Heló!
Van egy Auner motoros kabátom XXL-es kivehető béléssel protektorokkal meg gy Progrip cross nadrágom 36-os talán 1x volt használva! 10000FT/db ÉRD: bogyoo@gmail.com
Ok, ha átjött, kedden Nálad lesz a csomag !
Holnap küldöm......
Megy, igen.

Kb. 18oo Ft. Az adatlapomon ott a mélcím, küldj egy nevet/címet/telefonszámot !

A Tiéd !
Ha megvan még akkor elkelt. Utánvét megy?
Ez nem így van mert esetemben tökéletesen tudják melyik gép mit tud.
Szülőknek meg bármit be lehet adni, veszel egy "5kw-os" 650-es Husaberget aztán majd örülnek, hogy gyengébb motorra ültél, mint ami most van, csak az lesz a furcsa nekik, hogy nagyon nyikorog a gumi
Én is 19 csak nálam van teljesítményhatár. Bár hosszú távon lehet jobb, hogy most nem ugrok akkorát.
...nemá'....!
Eladó enduró/krossz kormány, + kiemelő talp sportmotor átépítéséhez ( a ZZR 400/600 modellekhez kialakítva, méretpontos, új furatokkal bármelyik villahídra felerősíthető! )

A két kormány, és a kiemelő+befogó ára együtt: 4.000.- Ft !