Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na, az úgy mindjárt más!
...elkerülöd az egyik megjegyzésemet. A csekket valószínűleg negyedévente fizeted....

Hallod ennyire ne nézz már ....... Külön Neked még egyszer leírom:

"DÍJ - 2009.07.01.-2010.01.01-ig, tehát FÉL ÉVRE ! 5.155.-"

Nem tudom egyszerűbben leírni...
Bocsánat, 4070 Ft akart lenni.
Lehetetlen, nem értem, hogy csináljátok. Lenne szives valaki netrisken VALÓBAN beírni a dolgokat? Kipróbáltam azokat a paramétereket is, amiket mondtál, nem tudtam 20 alá tornázni. Nem, tényleg nem értem, hogy csináljátok...
ÖÖÖÖ..két fééélig rágott pilóta keksz,2dcl Ice Tea Ez a ajánlatom
Mi van öccse kinőtted?
merre laksz?
Következetesen elkerülöd az egyik megjegyzésemet. A csekket valószínűleg negyedévente fizeted. Én pedig éves díjról beszélek. Tehát nagyjából ugyanott vagyunk. Csak nekem lenne drágább, fiatalként.
Nem tudom, hogy drágább a biztosítás, de szerintem: mivel ez kötelező, és a másikban okozott kár számít, azt veszik figyelembe, hogy mennyire jó a motor, pl milyen a fék, stabilitás, egy új motornál nyilván ez a jobb. Casconál valsz ez fordítva van.
http://www.motor.hu/motor_vpag...
Hali sürgősen eladó a sárkányom nézzétek meg akit érdekell akármi is belöle feltétlen hivjon
Csápá
Öninditós ez a szép motty?
csere erre arra amarra

friss műszakis minden fasza uj gumi ezaz amaz csak egy hajtókar kell bele
2005-ös a motor 650 köbcenti, 34 éves vagyok és A0-ban 1070 Ft negyed évre a biztosításom, tehát elképzelhető az 5000 Ft fél évre, ha jó a bónusz besorolás.
uff
mennyi az annyi?
Idősebb motorra szerintem pont kevesebb a biztosítás, bár ezt én nem tudom pontosan.
A köbcenti evidens - 250 / 350 cc-nél ugrik a díjszámolás - tehát ettől felfelé egy összeg.

Elővettem a csekket : K&H, 2009.07.01-2010.01.01. Díj : 5.155.- Ft

Igaz ez a Bonus besorolást nem említi, a motorral nem történt 2005 óta baleset - lehet h ez is lejjebb viszi az összeget.
Hát, én nem tudom, hogy csinálod, most megpróbáltam nagymamámmal, aki 74 éves, és mozgássérült, és nincs jogsija, és úgy is 20-as jött ki a wabardnál. K & H-nál 27. Mondom, pestközel szerintem sokat számít, meg a motor kora, és tömege. Meg persze a köbcenti. Néztem 250-essel, az nem ennyi. Meg a te motorod 10 éves, ez meg 23, az nagyon nem ugyan az!
De megnéztem egy 30 éves szegedi lakossal, 600-as, 10 éves motorral, az is 20 lett. Biztos, hogy nem a negyedéves költséged 5000? Lehetetlennek tartom, hogy egy ötöst fizess egy 600-as motorra egy évben, ezt az összeget még néhány segédmotorkerékpár biztosítása is meghaladja!
Tőlem nem kértek pótlólag semmit - neten, netrisken csináltam.
hm...
nekem ezt ajánlották: http://www.kedvezmenyesbiztosi...
Sziasztok!
Van egy pár eladó vadonatúj oldalrajtszám '99es CR-hez.
AKit érdekel írjon.
Szia!
Többször számoltattam. Csak kíváncsiságból, megtennéd, hogy beütöd a saját magad számára, kíváncsi lennék:
netrisk.hu
(ha meg nekem nem hiszel, üss be egy 86-os 600-ast, 2310 irányítószámra, 21éves jogsisra...)
mondjuk akkor lehet, hogy méginkább nagymamám kéne, mert neki jogsija sincs... csak ilyenkor nem kell üzembentartói?...
eladó a képen látott alkatrészek csak egyben suzuki gsxr 750 w 1993-as-hoz. ár 50 eft. 0620/992-4528
Yamaha YZF 600 R Thundercat elsőlámpa hibátlan állapotban eladó Irányár 22000 Ft
Kawa ZX-9R '98-'03 ig C,(D),E,F típusokhoz!K&N légszűrő eladó!
Használt! Nagyon jó állapotban ,tisztítva ! Irányár 9 ezer Ft
A NIT-nél 19000/ év mindenkinek bármilyen 350ccm feletti motor és Allianzos a biztosítás. Ez nem saját biztosító mint a köbe és tsai hanem a fuvarozók ipartestülete, e 3 éve bárki köthet kötelezőt náluk egy 100huf/hó tagdíj ellenében és allianz vagy waberers amiket kötnek. http://www.nit.hu/
600-as motor szintén, közel 10 éves. 30 feletti tulaj, jogsi nélkül (igen, ez is díjcsökkentő!), 50ezer lakos feletti város.

Számold át újra, sztem lesz ez jobb is.
hát... amivel csalni tudok, az a tulaj. Nekem 21 évesként, aglomerációban, 600-as, 86-os yamahára a netrisk 36-tól felfele hoz, ugyan ez nagyapámnak 19e. Gondolom, újabb, könnyebb, kisebb motor vidéken jobb esélyekkel indul. Nem is beszélve a bónusz kategóriákról... De azért az az ötezer elég vékonyka... Nem lehet, hogy a negyedéved annyi?...