Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a motor most lett felujitva 300valamenyi km van benne lassan lehet powerelni is vele mert nagyobb illesztésel lett összerakva.Új henger dugo gyürü csapszeg tügörgö a csapágyak nagyon patentek még ugy hogy azokhoz sem kell nyulni még egy darabig.azon kivül fékbetétek jók önindito is biztos hgoy jó lesz egy darabig mert most lett szétszedve megnézve és kijavitva.az olaj szivatyuja és a tartály kitisztitva és még sorolhatnám.
helo sziasztok eladóvá vált sport motorom egy cagiva c12.Ha valakit érdekelne itt tud utolérni.

Tel:06202773493
Msn:atesz155@hotmail.com



A motor kompletten eladó kis hibái vannak pl baloldalon nincsen meg a tükör és a viszapillanto azon kivül nem lehet lezárni a tank idomot a vasa megvan de nemtudom miért nem mey be a helyére,és a hátsó főfékmunka hengerem szar.De van sok potalkatrészem a motorhoz sajnos blokhoz nincsen de viszont villa kerék stb van.

A motort 140ezerbe szeretném eladn vagy is ez az alja de sok megoldás érdekel.a motorol és az alkatrészekről pár kép.
hali mindenkinek.....2006-os gixxxer(600-as)-hoz keresek üléspupot....Ha lehet fehéret....D amugy mind1....Ha esetleg valaki tud kérem irjon az---- alfasprint79@freemail.hu-ra. vagy a 70 345 3935...telsz... Köszi...csao ...
Eladó a KTM-em. 2003 as SX125. Ha valakit érdekel, az írjon
Azért nem láttál, mert több féle képpen be lehet írni a keresőbe!
Persze odaadnám azért már 1.2ért is!
Helló!

én nézegetem a haya piacot 99 est még nem láttam 2M ért!2004 viszont éppen most néztem 1325M és van rajta turaplexi fém fékcső és 21000km van benne!nem tudom a tiéden milyen extrák vannak de a fényezés az nem gyári ugye?év eleje felé láttam hasonló busát az eladók között 1.1M ért!abba igazad van hogy csak a kopó alkatrészek cseréje 100E körül van!de azért mégiscsak majdnem 10 éves a moci!nem rosszból mondom ezeket!
Teljesen igazad van,rengeteget rá lehet költeni egy gépre csak a kopó alkatrészek cseréjével(pláne egy Busánál)
Én is egyből nézem a gumit-láncot-féket-idomot-fényezést-folyadékokat stb.
Sokszor a drágább az olcsóbb....
Hát te is láthatod hogy a haya piac teljesen össze-vissza ingadozik!
'99-es 2millió forint, '03-as 1.3m ft stb.
De én a 1.3m árral a leg olcsóbbnak számítok, de ez sok mindentől függ: futott km, lelakottság, gumik állapota stb.
Az enyém mellett talán az szól, hogy egyben van és sok rajta a cserélt dolog! Mert vehetsz te '03-as busát és mindent cserélni kell rajta gumit, olajat, szűrőket, fékeket! És te is tudod új gumik 80e, fék szintén 80e, olajak szűrők 30e - szóval máris 1,5m ft-ba van egy jó árunak mondott gép!
Ezt azért mérlegelni kell vásárlás előtt!
Helló!zorro!

én majd 1 évig hirdettem a hayabusám!idén juliusba vitték el ugy hogy bizományi értékesítésre adtam 1 kereskedőnek!onnan 3 hét alatt vitték el!2001 es volt 1.3 M adtak érte a kerskedő 70E Ft kért az üzletért!99-es évjáratú busáért szerintem sok a 1.3M!
Jogos a 2 pont
Gyártási éve 1983. Első hazai forgalomba helyezés ideje: 1995.10.24.
Ez még mindig jobb, mint a múlthéten meghírdettem a GSR 600-as blokkot GSX R-nek...
De hát aki dolgozik, az hibázik is. Bocs és köszi a jelzést
Üdv: Andi
Hali!
Eladnám az alábbi dolgokat:

Conti Sport attack 120/70x17 Gumi 100 km futott link

Honda 5 x 17 felni üressen, sérülés mentes.
link
SÜRGŐSEN ELADÓ!Kawasaki ZXR750 '93-s évjáratú motorkerékpár.FRISS MŰSZAKIVAL!A motoron újak a gumik,a lánc-lánckerék,a fékbetét!akrapovis kipufogóval és fémfékcsővel.Adok hozzá egy bőrruhát és sisakot.
Ára:550.000.-Érdeklődni:06-30/631-6638.CSER
E NEM ÉRDEKEL!
Eladó 2 db fém fékcső, átlátszó gumibevonattal, nikkelezett fittinggel, előre, bármilyen gépre jó. 9eft
Ufo kézvédők, Pazzaz kormányok, protektoringek, cross nadrágok, tarajos sisakok több színben és méretben olcsón eladók. Teljesen újak!
Ilyenek vannak nem mondod?
MSI PM8M-V alaplap,
Intel celeron 2,8 Ghz,
80 Gb Samsung HDD,
Sapphire ATI 9600 pro 128 Mb videókártya,
1024 DDR Samsung ram és 256 DDR Kingmax ram + tartalék 256 DDR ram
+ ház DTK abacus
+ LG dupla rátegűt is író dvd író.

Szép állapotban, nem agyon használva. Komplett gép monitor egér billentyű nélkül. Össze akarok rakatni egy új gépet ezért adom el, egyébként hibátlan.
gondoltad, hogy ha törött alkatrészt lehet bérelni, akkor ép lámpát nem? :-)
mik vannak!
lámpát lehet bérelni is a vizsgára...
Legyen így!
Csak a motorommal, lakásvásárlási okokból. De ez a szakítás sem leányálom... Viszont tudom, hogy ezzel nincs vége örökre a motoros életnek, egyszer úgyis újrakezdem
Hát a stagnálást aláírom én is! Jún. óta hírdetem a vasat, jó állapotú és ár alatt adom jóval és mégsem vitték el eddig! Mondjuk azért érdeklődnek iránta kb. 2 hetente, de Gábor is hírdeti az XX-et és őt még föl se hívták eddig pedig szintén jó áron adja!
Hát kiváncsi leszek mikor fog elmenni....
Egy új lámpa elenyésző költséeg ahhoz képest hogy mennyivel olcsóbban jössz ki a motor bruttó árát tekintve.
A használtmotor piac ugy ahogy van a bedőlés korai jeleit mutatja, sok eladó motor van, nyomottak az árak, készpénz nincs az embereknél, ismerve a hazai gazdasági helyzetet inkább stagnálást prognosztizálnék jobb esetben. De akkor nagyon optimista voltam.
az már egy szép költség! Habár nem tudom mennyi egy új haya lámpa de biztos nem olcsó!
Egyébként már a használt k8-ak 2.3mft-nál tartanak, ha ez így alakul akkor jövő szezonra 2m körül lesz az áruk!
Sokan bebukják a hiteleket stb...