Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv. eladnám vagy cserélném a karbimat 26os dellorto,21esre lenne szükségem. akinek lehetséges hogy van 21es dellortoja elado vagy cserélne írjon ide forumra, af1 50 replicához kellene amugy.
Rotax 123 as bontott alkatrészek eladók!
Érd.:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Gyári új, rotax 122 es heger eladó! Ára:55eft, akár postán is.
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
van , bontott, nicasilos.
Eladó Metzeler, Michelin, Pirelli, Dunlop slick, sprtgumik. Áltagban 3-4mm rendelkeznek. Párban 10-25e.
Üdv! szerintem is kurva idegesítő ez a rébuszokban hírdető fasz!Érdeklődőm? NINCS VALAHOL (rendszergazda)VALAKI AKI LETÍLTHATNÁ EZT A PARASZTVAKÍTÓT AZ OLDALRÓL?
Sziasztok.Az átveréses témához lenne hozzászólásom.Pár honapja volt egy 929RR-em többször kaptam e-mailban érdeklődést de eggy román valaki egyfolytában angolul irogattott hogy jön és megveszi,de a papirjait küldjem ki neki 1.hiába irtam neki hogy nem tudok angolul semmi reakció.2.hülyének néz hogy kamura egy idegennek elküldöm a moci papirjait csak azért mert érdekli?szerintem egy csapat
maximálisan eggyetértek veled!
üdv! a sportmotor .hu oldalon tegnap is feltett jópár motort, de baráti árnak is enyhe kifejezés ( eggyértelmű hogy kamu!)
jobb ment
Hi itt a hirdetés szerintem olyat írj ami az átbaszottak szájából hangzana
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Sziasztok!

Van egy eladó gumipárunk: ContiSport Attack 180/55 ZR17, 120/70 ZR17, 55000 Ft. Kép, elérhetőség itt
eladó egy yamaha fzr 600as motor,motorikus és esztétikailag is kiváló.megbizható! friss műszakival,jó gumikkal,yamaha r6 fejidom(a motor nem volt törve) van hozzá sportdob plusz gyári is megvan.a motoron minden működik,rendben van! ez az email érvényes: yamaha60018@freemail.hu
06304511005
Aki akkora egy balfasz,hogy ilyennek bedől,az meg is érdemli..
APRILIA PEGASO 650 RENDSZÁMOS!2011-ig müszaki friss olajcserével,uj gyertya,lev szürö,láncszett,fékbetét! teljesen költségmentes állapot! tuning kipuffogo ,garantált km(45000) további info telefonon: 0630 406 8667
Engem érdekelne, ha Téged az enyém érdekelne. 2003-as. Valamennyit rá tudnék dobni.
tudsz mutatni egy hírdetést? Szeretnék írni a csákónak egy szívhezszóló levelet
Hali! '92-vagy '93-as vízhűtéses a blokk! 150000 HUF
figyelem! a kapcsolat Én mellett -es kÖcsÖg megint elkezdte hirdetni a nem lÉtezŐ motorjait ne dŐljÖn be senki andersennek! Üdv!
hát ahogy láttam tőlem nagyon mesze vagy jó lenne de nagy a távolság és hogy elmenyek az is kerülne vagy 10 ezer forintba
hy honda cr 125 -öst szeretnék venni 2002-től felfele vagy az körüli blokhibásat
Üdv,szivó ventillátor.
Hello keresek Aprilia rx 123-as blokkhoz 160-as hengerszettet. Aki tud írjon!
heló van két telóm derbihez ha érdekel: 06304511005
HElló
Az a ventilátor szívó vagy fujó?