Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

derbi rabasá hoz kéne
akinek van az irjon ere a cím re buldog94@citromail.hu vayg msn:buldogrw@hotmail.hu lehet fordított vagy sima csak legyen tárcsa fékes és 30mm átmérőlyű szár vagy a fordítotnál a felső rész
akinek van eladó 30mm-es átmérőlyű tárcsafékes első teleszkóp ja az irjon
Eladó versenygép DT 125!
06 30 642 5428
nekem nincs 700-am erre a cserére, 500 kb lenne.
Nem igazán értem mi a gondod. Ha én megkeresek valakit, hogy beszámítaná-e a motoromat, akkor nem azt kérdezem, hogy mit számítana be, hanem egyszerűen közlöm, hogy miről van szó és egyszerűen lesz egy válasz, hogy igen vagy nem. Vagy esetleg kereskedő vagy és tele vagy motorokkal? Akkor egy 100eFt-os robogócsere érdekelne leginkább!
No de a lényeg, hogy érdekelhet a TT is, de mint mondtam csak reális árkülönbséggel, ami nagyságrendileg 700eFt-ot jelent. Ha megnézed az XX árakat, 1,6mFt alatt nincs 2003-as, sőt! Ha érdekel a dolog, szerintem telefonon folytassuk, ne untassuk a többieket feleslegesen. 20/3508433

megy a bóót gyerekek ...
ebből sem elsz üzlet szerintem......
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
ez pl érdekel?
nehéz leirni, hogy mégis mire cserélnél?
alaplap:asus a7n8x-x 3000+ monitor:philips107t5 17" vga:ati radeon9550 256mbddr vinyÓ:80gb samsung -ram:1024ram-hp f2180 nyomtato-labtec-pulse 285 hanfal-trust multimÉdiÁs billentyÜzet
Mi a config? Mármint a pc-é.
PC komplett konfigurációmat elcserélném robogora pc értéke 80000ft!
Szerintem tedd meg az ajánlatod, talán úgy egyszerűbb, minthogy én leírom mi érdekel. Egyébként minden érdekelhet, itt csak az anyagiakról van szó. De természetesen csak reális árkülönbséggel számolva megyek bele egy cserébe!
Nem kell naívnak és akkor nem történik semmi baj. Nyomon követtem én is egy ilyen vásárlási folyamatot egy másik fórumon, hiába írtam a srácnak, hogy hagyja a fenébe. Majdnem képes volt megvenni látatlanba a motort. Még akkor is lutri egy motor vásárlás ha látom és hallom a motort, Nem akkor mikor a vevőt nem is látom, és a motort sem. Az adásvételit meg simán meg lehet csinálni két tanúval...
Aki rendelkezik egy csöpp ésszel ezek a motorok autók nem alternatívák...
Sziasztok! OLVASSA EL MINDENKI ÉS TOVÁBBÍTSA AHOVÁ CSAK LEHET! FONTOS!

Az oldalon olvasott behúzással kapcsolatban írnék.

A képesmotorban találtam a hírdetést. Elérhetőség semmi csak levelet tudtam írni a feladónka. Szegény szerkesztők ugyan próbáltak figyelmeztetni, hogy egyesek arra hivatkozva próbálnak pénzt szerezni, hogy külföldön van a motor, de ezt először észre sem vettem. Expresszben is hírdetnek.Sajna én 2 motort is kifogtam így.

Az elsőt majdnem bevettem, amikor válasz érkezett a második motorra is szó szerint ugyanazzal a szöveggel, csak az ár volt más. Szöveg a következő:
Dear Sir ,
Thank you for information. About the delivery I just contacted the shipping company and they informed me it will cost around 200.00 euro to deliver the motorcycle from London to you . I will handle the shipping, so this will be free of charge for you. We will use a third party service, they will take care about shipping and payment. The company web site is: www.hayev-cargo.sx.am , I say to visit their web site and read the terms and condition and if you agree let me know and send me your full name and address so we can start the deal .

Kérek mindenkit tegye fel a levelem ahova csak lehet. Minnél több helyre juttassátok el a levelem, minnél többen lássák és minnél kevesebb embert tudjanak behúzni. Autót és quadot is árulnak.

mindketten felajánlottak más-más céget amin keresztül lebonyolíthatnánk, csak az volt a furcsa, hogy a google nem dobott semmit sem ki róluk. Ken Szekeres nevű az FFS-Holdings céget a Balla Szabolcs a Hayev-Cargo nevű céget ajánlotta.

Természetesen ha kérdeztem rendszámot, vagy alváz esetleg motorszámt arra nem válaszoltak.

A Kennek azt írtam hogy kimegyek én Londonba Holnap érkezik a gépem (mert elvileg ott a motor) adja meg a címet. Persze nem válaszolt!

A másodikkal igyekeztem minnél tovább levelezni. Vele már az utalásig jutottunk, frankón kaptam 3 levelet is szállítási kóddal a cégtől hogy feladták a motort, leírták a paramétereit, persze előbb említett adatok itt sem voltak. Majd mivel nem válaszoltam 3 órán keresztül letiltott a levelezől istájáról.

Pedig nagyon beleéltem magam, hogy szép motorom lesz! De még mindíg így jártam jobban, mintha a pénzt utaltam volna el.

Köszönettel: Nagy Zsófia

Üggyel kapcsolatos kérdésekre szívesen válaszolok. Ha van ötletetek hova tegyem fel, vagy tudtok olyan szervet aki esetleg foglalkozik ilyenekkel szívesen veszem az rnagyzsofia@gmail.com címen.
jó szlogen
Ha nem szerelni akarsz, hanem krosszozni:
http://www.kepesmotor.hu/honda...
ROTAX 122 es és CAGIVA mito hengerek. eladók! Teljesen újak.
érd:bakonymotor@gmail.com
06-20-545-3546
a jóval olcsóbb az pénzben kifejezve?
meg milyen kategóriájú moci érdekelhet cserébe?
Szia!
Bocs a késői válaszért. Igen, végső esetben jóval olcsóbb csere érdekelhet.
Eladó spool nyári kesztyű, csajoknak
csak felpróbálva volt, tehát origi új..
Boltban 7000 pénz, én 5000-et kérnék érte...
Talán M-es de otthon pontosítok a méretet illetően..
Eladó:

Shoei RF-1000 http://www.kepesmotor.hu/bukos... 85.000 Ft bolti ára ezen felszereltséggel 132.000 Ft

Shoei XR-1000 http://www.kepesmotor.hu/bukos... 70.000 Ft, bolti ára hasonlóképpen az előzőhöz.
sziasztok.
vkinek van vmi tapasztalata ezekkel a yahoo.com-os e-mail címekkel ellátott hirdetésekkel kapcsolatban?
mert elég jó vételnek tűnnek csak hát....
bridgestone bt 021 - es gumi eladó
120/70 és 180/55 ös méretben
Eladó! Akit érdekel írjon ide forumra,vagy msn: evildead0093@hotmail.com email: haxorx@citromail.hu Iá: 150 huf
A kép minősége nem a legjobb telefonnal van,és a motor sincs a leg csili vilibb állapotban Csere esetleg megoldható.