Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cagima mito 125 eladó, 50esként vagy 125ösként,igényszerint! ful felujitott block,szezonra felkészitve, garantáltan költségmentes! simsont beszámitok!
részletek itt!
ha érdekel vegyél fel msn re!
hello szeretnék érdeklődni hogy a kék motor megvan-e és hogy hol található
Sziasztok!
Eladnám vagy elcserélném 2007-es forgalombahelyezésű(2006-os évjáratú)sv1000-es motoromat.Akit érdekel a 30/9089573-as telszámon megtalál.Csere érdekel:gsxr1000,r1,zx10 2004-től.
ja bocsi még pár szám :-) :-) 100 at már mentem vele
2002 es évjárat
és a lényeg.................................120ért ELADÓ
ELADÓ gilera hussar 125 4 utemü nagyrestü robogo esztétikai hibákkal !uj gumi+uj aksi+ uj index relé+uj fékek estelgeg csere is érdekel üdv mimi
hi ...
Nos , úgynézki találtam nagyobb motort , de nem számolják be a ZZR -em, ezért most elvihető min. 400E-ért , de csak 1 hétig áll az akció ...
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com, ár:120ezer forint.
Csőtök van egy eladó TWO FLEX ABE BASE 3 MX Páncélom teljesen új állapotban,alig használt talán kétszer volt rajtam!azért adom el mert nagy rám!(felnőtt méret!)
aya@index.hu

kösz ...

vidéki vagyok , de járok fel pestre ... majd egyeztetünk ..
Hellosztok!
Keresek Honda cr 250 95 ös évjárathoz jó rezonátort!
Küldök még képet a mailedre, ha megírod a címedet A ruha teljesen jó állapotban van, horzsolások vannak rajta természetesen, de a funkcióját ugyanúgy ellátja. Protik a helyükön vannak A BAH csomópont környékén tudnád megnézni a cuccot.

HusaberG
ezt a robogót is eladom ...ha érdekel valakit ...
sérülésmentes gilera runner ülés eladó ....10 péz...+ sérülésmentes lámpák ...
az sajna Nekem most sok ... olyan 700000.-ig keresek rendszámos motyót , de a ruha az érdekelne ...
Tudnál küldeni az emilemre több képet ?
sérülés? ...protik ,hol,mennyi?púpos -e ? mennyit használtad ? stb ...

Hol tudom mednézni , felpróbálni ?
Heló mindenkinek!

Eladó egy Honda ZX Dio!

Motor garázsban tartott 2 kis esztétikai hibával (km óra spirál rossz, és a z ülés egy nagyon kicsi részen ki van szakadva). A motor pöcre indul, elől tárcsa hátul dob, 5Le 70-75 megy xenonos izzó van a mociba, adok még egy sport légszűrőt is a géphez. Az ár írányár hívj vagy írj e-mailt a: luczas.attila@kabelsat.hu
Ár: 130,000Ft
Eladó! 48as,2 részes Spyke bőrruha, 60E
motor: friss műszaki, sm szett stb!
Cagiva Freccia eladó sürgősen! 1988as évjárat ,de a 90-es kasznis!teljesen felujítva műszakilag és esztétikusan is!
160 000ft-os motorgenerál (olaszországból hozott gyári alkatrészekkel szerelve)a bejáratáson kivül 900km-t futott!új fékek! 80%-os gumik!

2009.04.31. ig műszakival!
Irány ár:210000.- Ft képet emailben küldök,ha érdekel!

06-70-395-17-08
cső!

940e körül
Sziasztok!

Ha érdekel valakit egy jó moci, most "ajándék" Krauser K-Wing csomagtartó rendszerrel, a legprofibb, ami a piacon Busához kapható (eredeti ára 105.000,- Ft volt ).

http://www.expressz.hu/auto/mo...

Keressetek!
hali !
ha vagy akkor msnre lépj fel!
kösz
mennyi a berg ...?

mert ilyesmi terveim vannak ...
Új, olcsó motoros felszerelések:

www.endurobolt.atw.hu


Akció! Kulccsontvédős, L-es protektoring 19500 ft!

tel: 06 20 521 84 99
I.á:50e
Simson s51b eladó!
4 sebességes, 65cm3 ,új gyújtás, ledndkerék, alaplap, tekercsek,12v-os,
új szimeringek!
info:
06209870958
msn & mail: csababoy0@t-online.hu
Szia!

A magasság és a súly egyezik:)

A Berg is megvan:)