Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello németországi nincs forgalmija az enyémhez vettem, de inkább eladnám pénzhiány miatt
Sziasztok mocisok még mindig keresek cagiva frecca c9 bal első oldali idomot és lámpa idomot,ha valaki tudja hol tudnék beszerezni,nagyon megköszönném,vagy adjatok már valami tanácsot,hogy mivel helyettesítsem,mert lassan 5 hónapja hogy becsúsztam egy szabálytalan autó alá,és nem tudok szerezni sehol.
Na én ledőlök aludni.
Jó éjt motorkedvelők!
Kössz domi.
Te tudod, de nekem városi használatra nagyon bejött a Pegaso, de majd úgyis azt fogsz venni, ami tetszik. sok sikert hozzá
Kössz csoola.
Nem, de nem nagyon találtam mást. Nekem ezek a "Dakar motorok" tetszenek, a supermotok, a crossmotorok, a sportmotorok már nem. Meg utcai használatra kellene, nem terepre, ezér is nem akarok olyan motort, amin terepgumi van meg nagy sárvédője.
én csak azért voksolnék arra mert szerintem megbizhato LEHET, cagivát én nem szeretnék de nem is volt csak mentem egyel, Aprilia se rossz... szerintem mindegyikböl lehet jot/rosszat kifogni, szóval az döntsön neked melyik tetszik :D
nekem mindig bejött a yamaha de később adódott egy lehetőség és így lett meg az Aprilia, amit nem bántam meg jó sok kilóméterrel a hátam mögött. én szeretem az Apriliát. csak ez a három motor közül választhatsz?
Hát nemtom valahogy nekem sem jönnek be a kis köbcentis 4t motrok,mondjuk én 2t mániás vagyok.
nem is akarunk rábeszélni de ha a pegaso mint tipus érdekelne akkor ennél jobbat nem is találhatsz mert amit eddig erröl megtudtam az csupa jo amugy ezeknek nagy kereke van :D
És miért pont a Yamaha, vagy csak kinézet alapján gondoltad?
én semmiképp nem szeretnék 50 es 4t -t mert valóban nagyon gyengék, de volt már 125 4t yamaha cygnusom és az 100 at ment, de mind1majd lesz valami a simsonokkal...
üdv
mitoo
Kössz a tanácsot, ami pedig a Pegasot illeti, nekem nem annyira jön be.
ha már az enyém nem tetszik, akkor a yami mellett döntenék. de azért gondold meg az enyémet: Aprilia
hát '25ösbe lehet h már vmit tudnak is de 50es 4t vel mentem már ami nem volt valami nagy élmény:D
motorba volt akkora erő ,gumit füstölni lett volna nyerő. ami nem igaz de tök8:D

de 125ösbe se valami lóerőgyárak azér. kisköbcentibe 2t a nyerő ez a véleményem de ízlések és pofonok.

további jó moccozást
Erik
Na ezekre a gépekre gondoltam, kis kerék, aszfaltgumi.
szerintem ki így ki úgy...szerintem a 4 ütemű 125 ös robogók elég ügyesek, 10-12 le és szerintem az nekem elég, de ha szerinted sz@r akkor nem kell olyat venned, majd én veszek
értelmes motor de inkább 125 ös érdekelne, endúró, robogó ilyesmi...
4t robogó mióta értelmes motor?:S
mi az az értelmes dolog?
A 3 motor közül melyik a legjobb?
a tuareg meg az rx- ugyan az szinte csak a tuareg nehezebb,más idomok meg régebbi konstrukció.
ahogy mondod, nekem túraenduró kell.
Ez nem cross,hanem enduró!