Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló elcserélném Mbk Booster (Yamaha bws) típusú robogómat. Csere érdekel supermoto 50-es 2003 évjárattól! Booster ára 140000Ft az ár irányár. Érdeklődni délutántól 13:00-tól tel:06-70-61-88-528
Cső!mien gumi érdekel?
Motoros cuccra cserélném autós erösítőm 4x90w 2db rca összekötöt adok hozzá.Olaj,gumi,tanktáska stb ami érdekel.
Nagyon megéri,mert tökéletes állapotban van......jó csizma,csak nekem egy számmal kisebb a kelleténél az ára meg azért korretk,mert el is akarom adni eléggé SOS!
Jól mondod hé mostanában mindeki anyagi gondokkal közd aki nem az meg vagy kölcsönön él vagy kuva jól keres
Samsung X680. Doboz, töltő, headszett. Karcmentes..
Irányár:14.000.-
Az ár nagyon korrekt,a csizma meg megéri!
mit is veszel?
ez a 4 db csak 30E ....
Honda Bali Eladó
msn:tibike_13@hotmail.com
e-mail:szmolkatibor@citromail.hu

tel:06302156923
Mert Gyurcsány kolléga túl jól végzi a dolgát vagy éppen nagyon rosszul
Akkor miért nem kell senkinek
Csak itt, csak most, csak nektek: 4 db ilyen összesen 38.000.-Ft
Szép motor!
Sziasztok Eladó a vasam
gsf1250sa 2007.06.21 3200km

200.000ft+ hitel
Eladó Alpinestars SMX Plus motoros speed top csizma.43-as méretben,kitünő keveset használt állapotban méretgond miatt eladó! i.á.: 38e Ft SOS
Eladó honda cbr929rr 2001-es 27000km,2009.09-ig vizsga(kpm),imobilieser,törzskönyv,hitel 10%-tól,did(gold)lánc,hátsó állvány,bukógomba,haris tankpad(cbr),adok hozzá 4l repsol olajat+szűröt.Mocit 350e ft-ig beszámitok.ár:1,35m ft.
Eladó Falco Eso TT speed csizmám! 43-as méretű,keveset használt-méretprobléma miatt-sos-be eladó!
Állítható keménységű-soft,normál,pálya funkciók-bokamerevítőrendszerrel és vádlirésszel. Mo.-on nem iorgalmazott színben! Bolti ára feléért eladó! i.á: 26.000 Ft
Szevasztok!
Leírom itt egy múlt keddi tapasztalatomat, mindenki használja az infót belátása szerint.
Egy barátom megkért, hogy nézzek meg egy motort Szombathelyen, mert a bátyja esetleg megvenné.
Elmentem megnéztem lefotóztam. A hirdető úgy hirdeti, hogy nem szalonállapotú, ezért adja ennyiért.Egy-két esztétikai hiba van rajta, a futómű kimérve jó.
Az én tapasztalataim: az első futómű a gyári értékhez képest kb. 1,5 cm-el "hátracsúszva", segédváz törött, hegesztett, jó pár alkatrész sérült a motor hiányos. Ezt hirdette 2,3 mFt-ért. Az alvázszám alapján a barátom bátyja ( jó kapcsolata van az egyik márkakereskedővel) kiderítette azonnal, hogy a motor rommá volt törve, olyannyira, hogy ennek a márkakereskedőnek a szervízvezetője ( jó szakember) törötten 500 eFt-ért sem vette meg, mert úgy látta nem lehet rendbetenni.Szóval nem akarom senkinek az üzletét rontani, de ha valaki egy szombathelyi hirdetőbe akad akit esetleg Bárdosi Gábornak hívnak, vagy a Scott Kft névvel találkozik motorhirdetésben, az legyen nagyon körültekintő.
Amikor beszélgettem a sráccal aki a fenti néven mutatkozott be még több eladó motorjáról is beszélt.
Tehát csak elővigyázatosan!
Széles utat mindenkinek.

Ui.: Ha kell valakinek kép a "mociról", tudok küldeni.
Szevasztok!

Eladó GN125 !

Gyors tavaszi jóidőt!

Üdv,
Zoli
nekem is ijjjjen van!
Hali!

Valakinek nincs egy jó kis simsonja?Lehetőleg Hajdú-Bihar megyében! De ha nem itt van az se baj csak ne legyen túl messze!
köszike!ha lehet le irnád bövebben mi a teendö? a motor nem egy mai gép,1991-es yamaha fzr 250 r.szép meg jo is csak éppen 17 éves.
na, de jo hogy vannak itt emberek akik 5 motort hajthatnak. nembaj, szeretek csoro lenni, legalabb ertekelem a sajat vasam ....