Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Megvannak, 13" 4*100as lyukosztás 4,5" széles a felni, 4 db nyári 2 db téli gumival mind 4mm bordával. Nincsenek patkázva a felnik, festés átlagos állapotú. Zalában, Nagykanizsán van a cuccos.

Ádám
helló! érdekelne az az opel felni ha meg vannak még? méreteket és állapotot tudnál irni? illetve hogy hol lehetne megnézn! előre is köszi! üdv!
Ha jól értem, csak úgy cserélhetek vázat, ha a másik váz papírjaival folytatom pályafutásom? Tehát ha szerzek egy használt papíros vázat, akkor hogy is van ez tovább?
mr.pocok@freemail.hu címre is írhatsz ne foglajjuk itt a helyet mert engem ez részletesen érdekelne

Köszi, viktor
Szia
Pont most vettem cipőt, így már nem...
Motul keverőolaj jó áron eladó! 2T Full-szintetikus, 1L.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
és mekkora találmány
Motorhispániához keresek idomokat, ülést, újabb fajta fejidomot.
hejasnorbert@freemail.hu
Motorhispániához keresek idomokat, ülést, újabb fajta fejidomot.
ezt nevezik motivációnak...
nincs benne csalás , de ha eljutok egy skennelig akkor megmutatom. a szívás ott van ha nem vagy felkészülve a papír halmaz kitöltésére, és vissza dobják a kérelmedet formai vagy adathibák miatt. az adott NKH állomás ügyintézőitől függsz, ha kisétál egy vizsgabiztos reggel a vizsgasorra és megkérdezi tőled a kitöltött vizsga papírokkal a kezében hogy te furkáltad-e ki a TDR 125 féktárcsáin a lyukakat akkor mire gondolsz.
1. ez hülye.
2. kekeckedni van kedve.
3. most hívta fel a neje, nincs ki a korfui nyaralásuknak az ára, szerezzen lóvét amit te nem raktál a forgalmi belsejébe.
csak tudnod kell kit és hol kell keresned és kitöltened.
most állok egy autó forgalomba helyezése előtt, aki a regadós papírokat intézi -5000ft-annak a telószámát kitöröltem, úgy sem kell nekem jelszóval. rákérdeztem dömping van a regdíjas járművek forg.hely. illetően.
ha dolgozol, és van munkahelyed amit meg akarsz tartani akkor nem tudsz 3-5 napot lógni egy ilyen ügy miatt, és ha valahol megcsúszol mehetsz időt kunyizni a főnöködhöz.vagy kifizeted azt amit így is elköltenél + a bérüket és átveszed a kész papírokat.
Makett motorok eladók akit érdekel csak egybe 10 db + egy törött 5000 Ft+posta
Heló kebalazs nem érdekelne csere cipőre?
Vacsi új, Shimano márkájuak! A bukód érdekelne engem! Válaszodat várom! Bármi kérdésed van keress meg!
épp nemrég kérdeztük le egy törött motor miatt: lehet vázat cserélni, de NKH-s a történet. nagyjából ugyanaz a menete, mint a típusazonos blokkcserének, de itt nem elegendő a sima műszaki vizsga hozzá. csak bizonyos vizsgaállomásokon, és csak típusazonos, származási papírokkal rendelkező vázzal lehet cserélni.
(más kérdés, h magyarországon nem így szokták csinálni az egyszerűbb és olcsóbb is )
Akkor ez olyan, mint a macinyomdás vizsga... Van, de nincs. Akkor ma hivatalosan magyarországon csak új vázat lehet átíratni, ha jól látom te is ezt mondod. Azt meg, hogy 1-2 csaló mit tud csinálni sok pénzért, nem ide tartozik. Nekem van olyan haverom, aki reg. díjat+áfát fizetett 2008-ban egy 2007-ben kereskedésben számlára vásárolt zsír új Sv-re, mert ott is csaltak. Aztán a kereskedés megszűnt, és kiderült, hamis papírokkal igazolták az okmányirodában a befizetéseket. Benne volt a TV-ben is
még valami, egy jó barátomnak azt mondták ugyan erre, hogy új vázat amit az importőr kiad azt forgalomba lehet helyezni. de csak újat, és csak budapesten. én meg vidéki vok.
igen, a mozaikban elküldenek, de vidéken még él a dolog, ez kb úgy fest mint ha nem egy országban élnénk.
nem tudom be szkennelni, de ha sikerül akkor a hitetlenek le "térgyepelnek" a siroki bulin a susnyásban.
nekem tavaly és idén is intézik az ügymenetet, csak a forgalmit kell átvenned, nó stessz hogy mi lesz ha..... nekem ennyit megért, okmány iroda -ha kell azt is intézik- és nyelezheted a verdát. mondanom sem kell ki áll az alvázcsere útjában, a gépjármű importőrök szövetsége, vegyél új autót-motort-járművet, és ők fényűzően éljenek belőled.
megoldás lehet a ....... csere, de macerás és ha nem jól sikerül akkor bukod a bontott vázat is.
érdemes kalkulálnod hogy megéri-e a motorod az utána járást , és neked megéri még 5 évig megtartanod hogy vissza hozza a befektetésed.
szidhattok vagy hitetlenkedhettek én jövőre hivatalosan húzom a gázt a vázcserés verdán ha kell két személlyel is.
15-20 között gondoltam, karcmentes hibátlan állapotban minden tartozékával. Gari nem rég járt le, de vállalok rá.
és mi lenne az ára?
Hali! Én is igy voltam pár éve !
És hol csinálják meg? A mozaikban elküldtek, azt mondták nem lehet vázat cserélni, meg autón karosszériát, csak motort.
ahogy érzed, nekem hivatalosan lett cserélve, és még van egy amire meg kell kérni az engedélyt, decemberben le is zongorázom hogy ne kelljen jövőre átvinni. kb 22 forint és intézik, csak a papírhalmot kell vinni és vinni vizsgára nem tudom hol lax itt így műxik.
ha csak forgalomban" volt" akkor elveszik a rendszámot is, már ez a divat pedig kifizetted tehát a tied.

bocs, két vázcserém lesz, az majd 50
Nem lehet már vázat cserélni. Blokkot tudod bepapírozni az új(bontott) vázba. Ha itthon forgalomba volt, akkor azzal a rendszámmal fut tovább. Ha nem, akkor regisztrációs díj+ forgalomba helyezés.
az NKH-nál kérsz egy típus azonos vázcserét, vázról bontós számla vs kétnyelvű adásvételi. összeépíted, viszed műszakira, adatlapra vizsgázik, okmányiroda, forgalmi törzskönyv csere.használod.
Eladó vagy cserélhető Suzuki GS 450S!

Nem irányár: 260 000 Ft (Feldobozolva 300 000 Ft)

TRX 850, GSXR 1100 csere érdekel elsősorban, de elképzelhető, hogy egyéb nemhétköznapi motor is felkelti az érdeklődésem ebben az árkategóriában.