Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok fórumlakók! Endúró és cross felszerelésre lenne nekem szükségem, de a következőféle képpen! Van patika kártyám amire a munkahelyem havonta x összeget utal, és találtam egy kerékpár boltot ahol elfogadják ezt a vásárláskor! Kerékpár és túracipők kaphatók ott! Ha valakit érdekel csere akkor mond egy lábméretet és egy héten belül ott van a cipő! Amik érdekelnének cserébe 45-ös csizma, crossnadrág, mez, protektorok, vagy akár még bukó kesztyü is, persze nem egyszerre mindre! Ár megbeszélés alapján! ( Nem átverés tisztességes vagyok) elérhetőségem az adatlapomon!
Szia
Így van. 12V kell neki, a trafóról méri a ford. számot, a sebességet pedig úgy mint egy bicigli km óra. Ezen kívül van még néhány visszajelzője. Index, olajnyomás...
Elsősorban kp érdekel, de ha számomra hasznos dolgot ajánl fel valaki, akkor csere is szóba jöhet.
Váz csere megszűnt... Motort cserélhetsz.
azt az órát mindenféle kivezetések nélkül rendelkező gépre rá lehet kötözgetni? hőgomba van, meg kéne km óra és fordszám mérő. csere érdekel valamire ?
Nincs valakinek elfekvőben, otthon quad, motor nélkül, lehetőleg nem kínai, olcsóért? Hirtelen több kívánság nem jut eszembe. Ha lenne dobj légyszíves egy emilt nekem
Sziasztok
Eladó egy kb 1,5 évet használt Lazer Tiki S -es méretű sisak hibátlan állapotban valamint egy Koso DB -01R univerzális műszerfal dobozában minden tartozékával hibátlan, csak kipróbálva volt.
Csere érdekel értelmes dologra vagy kp. Sisak 25e, óra 20e.
Üdv mindenkinek!
Van egy mocim ideiglenesen forgalomból kivonva. Szeretném majd újra levizsgáztatni de a váz sajna cserés. A kérdésem hogy lehet vázat cserélni ebben az esetben? A másik vázról elég egy adásvételi az okmányirodának vagy át kell íratni? Ha valaki tud segíteni írjon!

Köszi
sziasztok!
Eladó Kodak ZX1 kamerám HD720P@60!FPS képes, tűéles kép rengeteg tartozék.Sportolás vagy bármilyen olyan tevékenység felvételéhez ami nagy sebességet igényel. Itt egy link róla
Ezt pedig én vettem fel vele motoron
Hellosztok Akit érdekel egy Zsir új Polisport márkájú páncél 3 szor volt rajtam csomagolásával együtt adom akit érdekel az írjon mert nekem van egy eladó 15.000ft az ára a képen látható kék színű!
2000Ft volna
Mennyire?
Buffalo női csizma 39-es újszerű állapotban méretprobléma miatt 22000 ért eladó (kb az új ár fele)
0620 9157-653
Valakinek szép sárga tárcsafékzár? Olcsón adom.
07-10 évjárathoz.
Hornet karok 8500Ft/pár. Email cím az adatlapon.
ez nem így van. még jó, hogy az egyetemen annyi szar jogot tanultam, mert így nem tudnak ilyen hülye dumákkal lepattintani Úgy van, ahogy kutya mondja: ha kisebb dolog van, ami nem megfelelő a szerződésben, csak az a része semmis (mint ez a garis-lemondós szarság), ha meg full hülyeség, akkor szimplán semmis az.
És itt ne olyanra gondoljatok, ha folyik a teló kicsit, hanem durvább eseteknél, mikor tényleg átvernek, nem jön rosszul...
ez nem teljesen így van, sokszor a szerződés egyszerűen semmis, ha a ptk. máshogy, kedvezőbben rendelkezik.
egyébként én sem értem, h mi helye van garanciának, jótállásnak magánemberek közötti szerződések kapcsán...
Eladó Sv idomok!
Teljes oldalidom(gyári verzió)25000Ft.
N-es hűtővédő 10000Ft.
Üléspúp 8000Ft(GSXR stílusú).
Mind üvegszállas műgyantából készült új fényezetlen idom.
06303210309 bali105@t-email.hu
Üdv!
Még mindig eladó, árajánlatokat kérek rá!
Telefon szám a link-en, hívj bátran!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_ex_500-5
193486
Suzuki GSXR 600 SRAD eladó.

Rendszámos SM-et beszámítok.
Ja befogóval mindenel
Eladó első teló.. minimális hajlással, ( 3 évig így használtam ) félévente elfossa magát ezmiatt. 15 ezer pénz.

WP 41es. (asszem.) egy pár új szimeringel !
Bármit beleírhatsz az adásvételi szerződésbe, és amit ő ott elfogad az aláírásával, akkor kutya kötelessége azt betartani.
De nem okoskodni akarok, mert lényegében nem engem ért ez az atrocitás és tudjuk, hogy rengeteg jogszabály "faszság" én csak egy opciót mondtam, ennyi
Nehéz találni olyat aki motort akar venni nem álmot.