Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 részes sziami macska elado......áron alul
és én még azt hittem , hogy a Bergem csörög
ha bemelegszik akkor már jobban feszül
Ezdekibebaszottjókellnekem.
assszzztakurva
beszész?
az 525 az teljesen más konstrukció, az üzemórás versenymotor. a legjobban a bergek csörögnek, de igazából az sem csörög, olyan a gyári hangja mintha csörögne.
akkor az 525 miért nem csörög-zörög?
nekem fingom nincs ezekhez a ktm típusú motorkerékpárokhoz
csak hallom őket
mondjuk a 990es adventure nagyon bejön, azért odaadnám az egyik golyóm is
he az SXC be ugyan az a blokk van csak más a körítés. a kinyomó csapágy szokott zörögni de jelentéktelen. ami nagyon zörög az SZAR.

nem minden LC4 SXC VAGY SMC de minden SCX ÉS SMC = LC4
meglesz az lc4 akkor minden fölös pénzed füldugókra költöd majd.
rettentő szar blokkhangjuk van
2 ismerősnek is van lc4. egyik nagyonszar hangú (30ezer van benne)
a másik nem annyira gáz de abba még talán 10 ezer sincs
hondám 5x olyan fos állapotú de mégsem zörög úgy mint az lc4
akkor már inkább egy sxc-re gyúrj jövőre meg add meg az apilnak a fullgázt folyamatosan
tudok van hozzá egy 450es crf is
Hello!
Tud valaki eladó enduro/cross elsősárvédőt?
Előre is köszönöm
Ehh.
autóban van...
Blokk nincs hozzá?
C20xe hengerfej bontásból nyomáspróbálva garanciával.

35000 Ft
Huhha akkor most vegyek vagy ne?
Sokat megyek ótópályán külfődre.
magának vesz mindenki motort, nem azért hogy másnak tetsszen ótópályán nem lesz élvezetes, de el lehet vele menni valameddig...
mellesleg nem megy olyan tempóval hogy akár az aprival ne tudnám tartani, csak autópályán néha.. nekem csupán egy régi álom az lc4 (mint a kawa z) nem racionális okokból esett arra választás
énse tudok, nemis megyek vele mint az őrült néha meghúzgálom oszt ennyi, de amit én csinélok, simán 400as is elég lenne . véletlenül lett ez a 600as. motoroztunk már annyi féle bandával, és nem volt az hogy a sportmotorosok rinyáltak volna.. aki ennyire nem tud igazodni annak nem kell nő se mennyen a csába egyedül oszt nyelezze neki amíg áll a kár
Viccen kívül.. sztem aránytalanul sok motorozni nem tudó sportmotor tulajdonos van.. fene sem érti.. tán kicsi a..?
ez hülyeség