Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kérdeztem pár embert de nem indult be rá senki
lassan főzik az új anyagot ma vittem el
inverteres hegesztőt nem tudsz kicsi zsetonért? de olyant ami nem döglik ki 50 pálca után
Innék de nincs mit,a háti permetezőt nem tudom meginni
iszol te rendesen?
Hívott az asszony mobilon,és végig csacsogtam amíg belement a 82liter benya,visszarktam a pisztolyt és leesett hol hibáztam
Hívtam a főnököt,-Csá letesztelhetnéd a szép új terepjáródat amíg hazahúzol Fehérvárról,és szólhatnál a cégeknek hogy ma nem lesz kiszállítás-
NA AZ MÁÁ IGEN ...
az olaj az igen. ( ha nincs )
A víz ilyent nem csinál ...
Ezt olvastam .... érdekes ....
ezekszerint szemszoktál eléggé hozzá a kúton hogy hetente 400-1200 l gázolajt tankolsz :D de azért jolehetett nálunk a rendőrök megkapták az új diesel kocsikat erre teliverték a kútnál benzinnel:D ugy h a kutas szolt h ebbe nem az kell és ugy is telikérték:DXD
este huztam szét a blokkot! a baja szarul rakták össze nemvettek bele tömitést! kinyomták szilikonnal és kiégett belőle mivel vizes motorrol van szó igy a víz befojt a hengerbe és széjjelbaszta!
először azon gondolkoztam hogy ilyen szegény vagy? hogy csak most tudod tele tankolni? aztán rá jöttem hogy valószínűleg dízel
Igazán nem szeretnék okoskodni,de én 15-éve vagyok hivatásos tgk-vezető papíron több mint fél millió km-t lenyomtam.
De 3-éve sikerült teletankolnom a Ducato-t 95 banyával
Tehát azért vannak ilyen cifra dolgok
Lehet bajban leszel a colos méretű csavarok, és menetek miatt.
"10 éve motorozok azért ne nézz már madárnak!"
Ennyi motorozás után igazán leírhatnád mi lett a baja!
szia!

megvolna még az olaj?
Igaza van Elbandinak,tényleg nem jó asszem!
Köszi.
Nem egész más
S 500 AIR-re jó lehet ez ugyan? Mert, ha igen, érdekelhetne.
Csókolomelnézést,ez itt a pézbehajtás topic?
Shark RSI gyári víztiszta plexi eladó.Még ki se lett bontva a csomagolásból.Ára 5000HUF.Igény esetén gyári pinlockkal(szintén bontatlan) 7000HUF.
Az finom ....
akkor már nem is rablás , hanem rablógyilkosság ...

ügyesek vagytok.....
sziasztok! Segítsetek! Suzuki gsx-f 400as 90-es évjáratú motoromhoz keresek plexit, bontottat vagy utángyártottat, de nem találok sehol, pedig a 600asé is ugyan ez. Segítsetek hogy hol találhatok plexit. köszönöm :)
Üdv mindenkinek!
Remélem tudtok nekem segíteni.
Amerikából szeretnék be hozatni motort,valaki tud ebben nekem segíteni vagy tud e valakit aki segítene?!mennyire bonyolult ez? illetve természetesen ott ki kellene vonni a forgalomból de nem feltétlen akarom itthon forgalomba helyezni.elég kedvező árak vannak ott,kérdés ,hogy megéri e behozni? Milyen költségekkel jár ez?előre is köszönöm a segítséget!