Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem már ebből elegem van. nem akarok hazudni. ami ki lett cserélve fődarabok felsorolom: dugó hajtókar ( csak ez 100 ezer ) a két kerék alatta ér 150 et. km óra nincs , ne is kérdezze mennyi van benne. rendszámos.
Szerintem szánj rá egy napot................rakd össze és hazudj olyan mesét hozzá hogy azt higgyék ennyire patent gépet sehol nem találnak a bontatlan blokktól a vidéki 60-éves pap feleség misébejárós motorjáig.
Így mondhatsz egész mesekönyvet mindenki felrobbant blokkról és hirtelenhalált halt,tankkal laposra paszírozott gépet vízionál.

Én a végén annyit mondtam hogy x km van benne ha kell itt és itt megnézheti........csókolom.Én is percekig soroltam hogy ez és ez van cserélve.
Szívesen válaszolok bármilyen kérdésre

A váltó kidobálta a kettest, szétszedtem megcsináltam. már a blokk közép össze van tolva csak a többi részével még nem foglalkoztam de nem tart sokból. nekem igazából tök mindegy szétszedve vagy össze rakva adom el . azért enyi mert összerakva ha 400 at kérek érte, mindenki tökéletes motort akar és minden szarba belekötnek. volt hogy 40 percig mondtam el telefonon a vevőnek hogy mi milyen állapotba van , aztán el se jött megnézni. 350 ért én úgy gondolom nincs helye semmiféle reklamációnak ez az utolsó ár ez alatt nem adom.

szükségem lenne egy kocsira ( de nem akármilyenre haha ) és vagy a CBR-t vagy ezt ezért el adom. végülis ez is mindegy hogy melyik, csak legyen egy B veki Kerékszett külön csak jövő télen, ha addig nem megy el és idegembe szétbontom

bocs ha hosszu lett.
Szia! Miért adod ilyen olcsón? Rendszámos nem? Ja és ha megkérdezhetem, miért van szétszedve? Utolsó kérdés és békén hagylak a kerékszettet nem adod el külön, mondjuk úgy hogy beszámítod az enyémet?
hogy ne lenne faszság vazzeg, akkor mindenki hetente más motorral járna........
KTM 350ért vihető ha valakit nagyo nagyon érdekel akkor be is indítom.. de még szét van szedve.. két fasza gumival , plusz egy kipufogóval..

http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_620_lc4_sm_csere-5270866
hát én még nem láttam hogy bele lenne írva. SEHOL. pedig okmányirodából hozott cuccot használok.
Miért lenne "faszság"? Ha megnézel egy mai adásvételi formanyomtatványt bele van írva a 8 napos "visszavásárlási kötelezettség"

De hogy én mit gondolok az egészről az szerintem egál, mert ez jogszabály/törvény.
régen én a pc world első-hátsó lapjaiból vagdostam a tömítéseket
én prespán papírral raktam össze az egész KTM-et.. kivéve a henger talp és a hengerfej.
Tényleg! prespán papírból még nem próbáltam. De vékony alu lemezből igen.
Dehogy a hengerfejhez! A blokkhoz!
a hengerfejhez,papirbol?az jo lehet

vegul is impregnalt hoallo papir
Én sem szoktam tömítéskészletet venni , hanem kivágom műszaki rajzlapból. Ez léghűtésesnél minden további nélkül megfelel. Ezt meg valami sufniszerelő rakta össze.
"meg még 70m tolható kötél"
Biztos, hogy tolható?
Belstaff full protektoros kabát eladó. Szép állapotban,kivehető protektorokkal. Állítható derék,nyak rész. Kivehető termo béléssel. M-es méret, én 192cm vagyok és 85 kg, rám derékba rövid ezért adom el.
06304706011
már lebeszéltük
pályamotorozásba tekints be.vagy olvass mélt!
Ha valakit esetleg érdekelne:

http://www.kepesmotor.hu/honda...
tudom
a feketét jól gondold meg nekünk fekete van és minden kis porszem meglátszik rajta, aztán ha lemostad, nem árt alaposan szárazra törölni, mert a vízcseppek szépen befoltozzák
sziasztok ,ha valakit esetleg érdekel. http://www.kepesmotor.hu/honda...