Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem én akkor meg gyilkosság stb
nem olyan egyszerű ez a megverlek téma
Ő akkor már csak alulról szagolná a benzin gőzt ;)
igen elkapcsoltam tenagy humor herold vagyXDXDXDXD 10 éve motorozok azért nenézz már madárnak!
Egy európai országban... mi földrajzilag ott vagyunk ugyan, de agyban nem. Ha ez a szabály élne itthon, egyből nyerészkedne rajta egy rakás ember.
ez szerinted nem egy nagy faszság ? ? ?
nem fogok vele cigánykodni mondtam neki költse azt a 10 e ft ot gyógyszerre:DXD mert ma szétszetük és előtte nap lett összerakva látszik friss a szigetelő ragasztó vagy mi a szar:D és ki volt törve a dugóbol 1 darab ai tovább tör és szétbaszott mindent:D szval tudott a problémárol csak anyit mondott vna h a szerelőig futón vidd elD: ne a lábán:D de ezvan izlések és pofonok más szemszögböl nézi az eladó és a vevő is 1 biztos ha megcsináltatom is jol jártam vele:D
Elvileg európai ország révén 8 napig visszalehet vinni a vásárolt motort és visszakövetelheted a pénzt. Bár mai világban már semmi jogod nincs.
Tényleg mi a baja? Elkapcsoltad az "engine stop" kapcsolót?
Egy biztos! Kivitte a kapun, és jó napot! Ott van az adásvételin, hogy a "megtekintett állapotban" átvette.
Ennyi!
Elmegy a benzinútra pl.: kétüteműbe nem keveréket tankol, és két nap múlva visszaviszi, hogy "besült" ? Na menjen a csipába.
bocs, félrement
? most mit is köszönsz ?
azt nem neki irtad
[27225] (kösz!)
aki hülye annak nem eladó. aztán annyi
aki meg nem látja meg a másikról hogy hülye meg is érdemli
pl az xr4-re 3 hónap gyári garancia volt újonnan
10 évesen nem adnék rá 1 percet sem, és nem is vártam el akitől vettem
amúgymeg akinek esze van az nem lábon viszi haza az ilyen "bizonytalan" jószágokat
mondjuk észből egyre kevesebb van a népnek
így van ahogy mondod ! az évek azért számítanak akár milyen nyuzhatatlan a motor mint nekem a Drz volt SZÉTNYUZHATATLAN ! és mégis
úgyhogy szerintem az eladók és a vevők közt is vannak beteg agyúak. fel kéne fogni hogy egy tizenx éves használt motorra most ki a faszom vállaljon felelősséget ? ? ? senki !
Hát persze ilyet nem is szabad nem akarok hülyeséget mondani de szerintem egy gyárból kihozott motorra se mernék ezt ráírni..............
velem egyszer be akarták íratni hogy: rejtet hibákat a motor nem tartalmaz. WTF? ? ? ? tehát hogy vállaljak felelősséget mindenért. mondom a LÓFASZT. el lehet innen menni
egyszerű alulra valami kis betúvel írd majd bele az adásvételibe hogy minden hibájáról tud és nincs lehetőség reklamációra
én értem. de ha valakinek jó ügyvédje van , akkor le tud szopatni ezért félek a KTM eladásánál, hiába jó, amit én megcsináltam rajta. ha más elromlik oszt jönnek reklamálni ? nem érti a sok begyepesedett agyú, hogy ezek nem új motorok. aki17 meg 15 éves motort vesz az ne reklamáljon már! 3-400ezres motorokkal baszkódnak, kötekednek minden szaron, meg még alkudoznak is mellé aztán ha nem jó akkor meg jönnek rinyálni meg fenyegetőzni!
asszem olyan van csak erre hogy ha fel van tüntetve az adásvételiben hogy tökéletes (amitkizártnak hiszek ) akkor lehet ilyen feljelentéses szarságokkal foglalkozni de egyébként úgy szól az adás vételi hogy megnézte és mindenről tud amiröl kell és ha alá írja akkor tulajdonképpen ha tudja ha nem akkor is alá írta hogy tud mindenről ez most lehet sokvolt egyszerre így
ennek is van száz véle variációja.. jogászt kéne meg kérdezni.. valaki azt mondja 3 munkanapon belül, még vissza is vagy köteles venni ha jó ha nem.. engem is be akartak ilyen faszságért perelni egyszer..

de szerintem is úgy kéne működnie hogy: megnézted, kész ennyi. ELFOGADTAD az állapotát. reklamációnak helye nincs. ha 5 perc mulva kiesik a blokk vagy 1 év mulva nem mindegy ?
Szerintem tedd össze a kezed hogy nem ment el vele rendőrségre mert lehet hogy más egy felfüggeszteted lenne vagy bentről támasztanád a vasat
Tulajdonképpen nem...... csak akkor hogyha neked az adásvételid úgy szól hogy egy hibátlan motort ad el neked aminek semmi baja nem lehet de szerintem inkább úgy van bele írva hogy úgy veszed ahogyan van.....szóval jogilag esélytelen a dolog hogy te kapj pénzt vagy esetleg vissza vegye tőled ez már csak az ő jóindulatán mullik hogy ad-e vissza belőle....