Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hány betű?
fekete ! vagy sötétkék de semmiképpen sem strandkorlátkék
há van ..vánolyan..babakék?
egy kocsi kéne
nadeszép...sok kolát ittam,minden bajom.van még belülszöges futócipőm 42es meg egy vízalatti biciklim csepzon..nem kő kislány?meg még 70m tolható kötél,...he?
a krézi máshol meg gyöngyi
cseréld el opelra. azért meg odadom a KTM et. mindegy csak opel legyen meg ennyi
Én néztem szerintem kurva jó nem is értem hogy nem adtad el eddig?
Máshol fjrgrande vagyok
Mitudom én nem vagyok háti permetező szakértő majd megnézem azt írok lefotózom a tutit.
esetleg pali Elpali
Lacicbr?
igen
igen de mellé beszélsz! na mennyi pálesz kell érte? MEG MIT TUD A GÉP ? ? de most komolyan.., na jó nem ..
a fórumon sem lehet más akinek a nevében benne van a LACI. csak éne
Bocs haver én éppen eladnám a benzinmotoros háti permetezőmet vagy elcserélném piára,tehát itt csak te offolsz
na ennek jobban örülök mint annak h megvan az új hengerem:D az lehet krézi joe csak egyvan de ez a krézi szó szerintem elég sok motorosra igaz és ez igyvan rendjén:D ki ne örülne meg 2 keréken!:D elvégre ezért vagyunk és 1x lünk:D
há nem?há de
de nagy jampi vagy

http://www.youtube.com/watch?v...


én meg 5 éve itt rontom a levegőt
régóta.....értem.
pont egy éve már kivették a vasakat a lábamból mikor felhajtogattam magam egy oszlopra motorral,amikor otthon megörültek a kis jövevénynek személyedben
maradhatsz
alig rottyantottuk szét offal ezt a szájbakúrt topicot is !

ennyiből jó ez a gyászos sportmotor, hogy bármit lehet prohardverről meg má akár hányszor ki akartak baszsintani meg leoltanak
Engem zavarna,nekem mindegy mert totál pöcs nick-em van, de krézi dzsó csak egy van
nem mindegy ? LUkk