Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

getlucky az olyan mint a metlucky ?
Köszi a választ!

Az sem gáz szerinted, hogyha a tanuk sem stimmelnek? Mármint az egyik, mert az eladó családtagja volt az egyik, de hogy ki, már nem emlékszem. Nem fog feltűnni senkinek? Sorry a buta kérdésért :)
Előre is köszi

GETLUCKY
Elado egy nagyon szép álapotu Honda NS1 http://www.kepesmotor.hu/honda... nagyon nagyon jokis moci semi baja én meguntam 130 ért aki elöször modnja viheti téli ár enél olcsoban ilyen álapotu mocitnem találsz
sehogy
Én így csinálnám, de ez csak 5let volt, nem muszáj így tennie!
nem, köszi, egy nap alatt elkelt a kamera.
Gopro kamera megvan még.........ajánlatom áll
eladó a naked ZZR indexes fejidoma - a plexin és a lámpaüvegen van egy-egy karc, az eredeti 26 000 helyett 12 000 Ft.
Plusz egy komplett alsó hasidom és komplett műszerfal ZZR600 "E"-hez, 10-10 EFt
remélhetőleg senki. ha mégis, akkor okirat hamisítás, nem teccetős...
Egyszerű.
Írsz egyet és kész.
Szerinted ki fogja ellenőrizni, hogy ki írta, és mikor?
Sziasztok!
Jó állapotú 52l Top Casest vennék platnival.
Ha valaki tud ne tartsa magába....
Sziasztok!
Vennek EBC DRC042 kuplungszettet, de csak bankartyaval tudok fizetni, mivel az atutalas tul draga lenne. Kerem jelezzetek, ha tudtok ilyen webshopot,ahol ez megvalosithato!
írsz egy adás vételit... aláírod mindentütt oszt átírtod.
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom:

1. Nolan X-lite X701 versenybukó párszor használt új állapotú XL-es eladó vagy L-esre csere 45.000 ft.
2. Dainese motoros cipő 45ös (43-44lábra) 9.000 ft FIX
3. Dunlop Sportmax D210F sportgumi 120/70-17 2010.40.heti mindenhol 2,6mm bordával 8.000 ft FIX
4. 4 db GM Opel 13” lemezfelni 6db gumival (4mm borda) az egész 15.000 ft

Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Spool cordura nadrág, Shox cordura kabát, 80-90 kilós, 170180cm emberre jó, csere digitális kamerára, vagy fényképezőre,vagy egyben eladó 22000ft, ajándékba adok mellé egy vágott slick-et 195/65
LaciCRm hogy állsz a hd5750el? :)
Sziasztok.
Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez-e a legmegfelelőbb topik a (nem túl okos:) kérdésemre, de hátha mondtok valami okosat. Vettem egy motort, megvan minden papírja, kivétel az adásvételi, azt elhagytam. Nem tudok másolatot kérni már az előző tulajtól, viszont ő anno lejelentette, hogy eladta. Mi a teendő ilyenkor, hogyan tudom átiratni a paripám (r6 :)?

Előre is köszi, GETLUCKY
Küldtem-gondolom
Szia.Kültem e-mailt és nem válaszoltál rá, gonolom akkor részedről nem megy az üzlet .
Sziasztok! Sürgősen eladó a profilképemen látható vasam.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Szia.Az elérhetőségedet privátba küld már át légyszives, az adatlapomon az enyémet megtalálod. Üdv Gyuri.
ELADÓ 2 db L-es FOX kapucnis pulcsi.
Eredeti, új, bontatlan, USA-ból.

14eft/db.
99-02-es R6 alkatrész valakinek ?
a teljesség igénye nélkül : főtengely,lendkerék,generátor,fesszab.,gyujtásbox,karbisor,komplett
váltó,kuplung,hűtőcsövek ,szivattyúk
, lengővilla,rugóstag,légszűrődoboz,stb...

70 pénz egyben ....
JÓ-JÓ4 Majd szóljál,vagy kézzel intsél!