Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg kell várni az új melóhelyet, mert ha közeli lesz akkor egy retro nagyendúró lesz a robesz helyett
meg ugye meg kell várni a végkielégítést a vételhez
Holnap megnézek egy kiszemeltet, ha tetszik, kétszázér viheted, de akkor nagyon kéne, h szeress!
bízom benne jó sokkal
még 2 hónapig melózok pesten utána lakhely környékén nézek melót
aztán ha biciklizéshez távol lesz akkor kell majd egy nagyobb robesz, amibe elfér egy kisebb gáztartály
aha, kezd már derengeni a dolog. Köszi, sokat segítettél!
Nekem ugyan ez a helyzet volt a Jawamnál, csak ott egyszerű volt mert nagybátyámé volt korábban, az is ki volt vonva a forgalomból de már az én nevemen lett forgalomba helyezve, így volt a legolcsóbb és leggyorsabb.
Okmányiroda?
Sziasztok
Egy kis tájékoztatót szeretnék kérni mert motorvétel előtt állok.
Ehez adott egy 86 os Yamaha Fz 750 aminek le van adva a forgalmija és időközben a műszakija is lejárt. A motor részén túl vagyok kipróbáltam nagyon jó állapotú szóval biztos a vétel. Viszont nem vagyok teljesen tisztában a papir részekkel. Ha nincs érvényes forgalmija akkor is van ez a 15 napos átírási határidő az adásvételi megírása után ? Vagy érdemes előbb forgalomba helyeztetni a régi tulajal? Macerásabb ha megveszem és utána én helyeztetem forgalomba? Vagy mi ebben a helyzetben az általános eljárás?
Mennyire?
kicsit még várunk és olcsóbb lesz
Szép napot!
Keresek a Honda CRM 80 asomhoz hűtőidomot tudna nekem valaki segíteni honnan tudnék szerezni? Vagy valakinek nincs véletlen eladó?
Előre is köszönöm
Eladó supermoto kerék 10.000ft
Vegyétek meg a tuti 250-es maxirobogóm 220.000-ért! Képek, hírdetés a lapomon.
Sziasztok!
Eladóvá vált a ninjám.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr-499916
2
Eladó motoros ruhák, alkatrészek: http://aprod.hu/hirdetesek/use...
elég kevés az időm, ezért itt utoljára.
tehát van egy m.o. papiros motorod amin vázat szeretnél cserélni.
vagy veszel egy külföldről hozott/származó vázat aminek vannak származási papírjai:
-bontós számla
-a motor eredeti forgalmija, forg. kivonó papírokkal, kétnyelvű adás-vételivel.
-u.a. fénymásolt forgalmival is használható.
-kétnyelvű adás-vételi ha a tulajtól veszed, és nincs forgalmi, ilyen is megesik.
vagy m.o. forgalmis-ideiglenesen vs végleg kivont járművet veszel.ha kinti a váz akkor marad a te motorszámod és rendszámod-ha kinti és forgalmis akkor drágább a váz mivel a kivonás ott is illeték köteles- ha m.o.-i akkor úgy vedd meg hogy a tulaj végleg vonja ki a forgalomból a járművet így nem kell átíratnod, a kilukasztott/vágott forgalmival pedig tudod igazolni az itthoni származást a vizsgán-kérelemben-okmány irodában- sűrítve ennyi a történet.
oké azért remélem nincs gond és kösz az uppppot
sajnálom. a név és a köszönés pedig eléggé fail-ra sikeredett. UP-oltam a hirdetésed
jajj látom ez a neved botsii
mi az a Halter? haller az hali akart lenni az meg helló vagy is szia és cshőőőőő

be jött a képbe egy új VGA és arra kell a pééz de ha nem há nem
először is * Halter . másodszor ,későn szóltál, befektettem mélyládára :( max nokia c6-ot tudok adni rá,ha dobsz rá KP-t. másképp felejtős
haller sannyeeee Érdekel még a kártya, bejött egy kis okosság, úgyhogy lehet váltok nvidia 9800gx2 re 20 ba tudom adni az 5750et
XL125V Vegyétek, vigyétek :)) Téli ár :)