Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok ....
ez simán rablás....
nem keveset lehet érte ülni ....
erre mondják azt hogy kapugarancia, Te megnézted, elfogadtad az állapotát, innentől kezdve a Te bajod ha valami történik vele....
szia!
méreteket tudnál küldeni róla? (nem rd-re lesz.) elérhetőség az adatlapon.

Köszi!
igen csak az a gáz nem ismeretlenn ugymond haverom! VOLT!
Ja és a motort kárpótlásból meg tartottam *-* :D
Elmennék 1-2 baráttommal ha pénz már elköltötte és még búnkózik is sztem graázsból tudsz 1-2 cuccot elhozni mi nálunk is ez volt mondtam neki vegye viszza nem vette 3 kocsival oda mentünk elhosztuk CO hegesztőjét meg stb cuccait elkezdi rendőrt hát na ak kapott 1 állast azóta a gyerekről nem halodtam de jobban teszi nem látm meg...
tnap vettem 1 runner 180 ast elég olcsón jöttem hazafelé és megállt a motor a srác mondta h nézesem majd meg de nagyobb baja nincs csak öninditóienek! erre bebaszott ez! és 20 km ert mentem vele szerinte széthajtotamés megöltem 20 km eren hozzáteszem 80 at mentem vele! szerintetek jogos lenne pénzböl visszakérni?
ELADÓ - Autóhifi kondenzátor 0,5 farád OLCSÓN
Vadi új Siemens kondenzátorok, párban 0,5 farád. Haver vette az autójába, de végül sosem készült el a hifije. Csak együtt eladó! Átlagos autóhifi rendszerekhez ideális és olcsó megoldás.
Ára: 5.000 Ft a kettő együtt
tyt001@freemail.hu
70/6199777
35ezer..nekem is ez a méretem és protektoros Tel számom az adatlapomon,ha érdekel hívj....
Sziasztok! Eladó a képen látható idom, idáig Yamaha rd 350-n volt. Van hozzá 2pici kerek tükör is, és meg vannak a rögzítések is hozzá. Az ára 20 000ft.
Sziasztok, akinek van eladó üzemanyagtank Crf150 típusú motorhoz az rögtön szóljon!
hát adok egy ati x300 SE-t azt tudod használni :)
nem érdekel Nokia C6-00 Ovi? Dobozos,garis áprilisi készülék. Beszámítom neked ,megegyezünk ha érdekel.
hááát, ehhez nagy szerencse kell, de ha tudod a dátumot és az eladó összes szükséges adatát akkor nem lehet gond ha írsz egy másikat(bár nyilván tilos) viszont ha kifutottál a 15 napból és csak ezért akarsz újat, hogy ne legyen bünti azzal már elkéstél, lesz...
az a baj amit már írtam nem tudok rádobni hogy jobbat vegyek és nincs integrált kártyám se tehát ha nincs gpu nincs gép se
akkor nem adod el tuti?:)
Valakinek olcson van Protektoros egyberuhája? 173 cm er vagyok és 65 kilo szal nem kel nagyruha OLCSON:))999 hejasnorbert@freemail.hu
Akkor bemegyek könyörögni. Egyszer már voltam, de akkor kb elküldtek az anyámba :) Nembaj megpróbálkozok vele megint, csokival akkor. Köszi mindenkinek a jótanácsokat. Ki az a methlucky? :)
Ha ő lejelentette az ottani okmány irodában ahol lakik akkor van róla(elvileg kéne lenni) az okmányirodának egy másolata.
Amit ha kellő mennyiségű milkát viszel és nagyon szépen beszélsz a csajjal aki a ti okmányirodátokban az ablak mögött ül akkor egy szimpla faxal illetve egy adatlekéréssel elintéz.
Ja amit amúgy is megtesz és összeegyezteti a te általad vitt adásvételivel és jaj neked ha nem stimmel a dolog,úgyhogy ettől óva intenélek.
Én bemennék kezemben a csokival,puncsolnék mint állat,és előadnék egy megható sztorit az aranyos kiskutyámról tappancsról aki felzabálta az adásvételit és én ugyan még a kakájából is elővakartam és összeragasztottam de mégsem állhattam ide egy kutyaszaros adásvételivel
leginkább ocsmányirodában.ha elhagyod a papirt azért még nem jár futkosó,de ha bonyolítod a dolgokat,.....ha addig nem remegtél..na azután majd fogsz
Még egyszer hangsúlyozom!
Amit írtam, én úgy csinálnám!
DE TE SZABADON DÖNTESZ!
Sajnos az a köcsög kormányt szinte egyáltalán nem érdekli, hogy ki mit, honnét, kitől vesz!
Csak az érdekli, hogy befizesd nekik a sápot!
Tehát a lebukás veszélye szinte egyenlő a nullával!

És utoljára még egyszer: EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, ÉN ÍGY CSINÁLNÁM, DE NEKED NEM KÖTELEZŐ!
Te állat Józan paraszti ésszel okirat hamisítás, vagy mifene. Kérj segítséget a Jogász válaszol, vagy a Gyorshajáts, yard, megoldásokban.

Emellett felhivhatod az eladót is, és tőle kérsz egy példányt, vagy az okmányirodában kérsz segítséget, hátha tudnak rá valami megoldást.
met -lak ahol a metek laknak? met-lak -i ha már itt tartunk.. ősmagyar padló járó burkolap pihent vagyok ma !
aú. maga állat maga...

(a metlucky nem a methlab-ben készül, ugye? )