Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RK X-gyûrûs erõsített meghajtólánc (525)

100 Le feletti motorokhoz.
Mert 600-as gépre nem szoktak 530-as láncot rakni...525 a gyári legalábbis a 2006-os évjárattól biztos. még 520-as láncot szoktak max...de akk olyan lánckerék is kell. Csak láncot cserélsz amúgy?

Én nem ajánlok semmit, de sztem DID vagy RK láncot vegyél. és 100 LE felettit. Én DID-et vennék utólag.

Ajánlom: http://www.kepesmotor.hu/lanc_...

Biztos tud neked segíteni.
Túl feszes lánc kizárt....már olyan lazán is volt mint egy cross kecskén és ugyanaz a hang....szerelő is megnézte a feszességgel minden ok.
Hello
Köszönöm a válaszokat!
525-ös láncból melyiket ajánlod?
Az 530-as miért nem ajánljátok?
szerintem túl feszes a láncod azért szól. az o,x, xv csak a gyűrű alakját jelzik. Mivel túl feszes a lánckeréken nagyobb felületen kapaszkodik és ennek a súrlódását hallod.
Nem lehet, hogy valami buzi XYZW gyűrűs láncot vettél és azért szól így? Nem értek hozzá csak tudom, hogy van 20-féle.
Tudom h RK meg DID ezt a kettőt ajánlják. Mégis fos hangja van ennek....picsaxar. De most ezért vegyek egy DID-et is? Lehet az lesz tavaszra....
Elhiszem de az RK meg a DID kb. egyik kutya másik eb. Coca vs Pepsi. Szinte mindegy melyiket veszed. Amúgy én is mindig DID-et vettem mert a Kutya meg a Pinkmotors azt árul. De azért mert nálad szar az RK nem jelenti azt, hogy másnál is az lesz.
Haveromnak kikönyökölt az R6-ja. Adjátok el mind mert az szar.
Nekem kurva hangos.....
Hát jó de ha Tommy venne DID-ből 525VM-et akkor az lenne a szar. (75Le-ig ajánlott. ). A ZX-10R-en gyárilag RK lánc van. Egyiken sem volt vele gond.
530-as lanc ?
Ha az Rk egy fos lanc lenne akkor a versenyzök nem azzal motoroznanak 520-assal.
A gyári 525-ös DID. legalábbis az enyémen ez volt. Sajna rámsóztak egy RK-t és az egy fos. Sztem 525-ös erősített DID-et vegyél.
nekem is 2000.es évjárat van még a szine is olyan mint a tiéd. és iridium van benne. Nem volt vele gond. Csak vettem 4 et és a szervizbe mire bevittem már ők is tettek bele. Ha gondolod elüzletelhetjük. Kisvárdán vagyok nem messze tőled...
Hello

DID-ből milyet javasolsz?
A DID 530VM2 néztem.Ez elég lenne rá vagy valami mást javasolsz?
Sziasstok:tudnátok segiteni?2000 es r6 ba iridium gyertya mehet e vagy inkább gyárit rakjak bele?
10 ért tudok adni origi ujat. (2 szál)
bontott 7

DID-et vegyél.
nekem Rk 520 van...
Hello

Segítséget szeretnék kérni,hogy milyen lánc kell R6-hoz?
Milyet érdemes hozzá venni?
Előre is köszönöm!
vmi ilyesmire gondoltam en is csak hol kene lennie, a tank elejeben a betolto nyilas elott?kosz a valaszt
Hello
Az a szivacs a tankban a benzin lötyögését gátolja.
Én úgy tudom!
Sziasztok.Lehet hulyeseget kerdezek hatha tudtok segiteni letezik az ,hogy van a tankban valami szivacs( szuro) ami hasonlit a mosogato dorzsi reszere, eleg nagy darab.
fogalmam nincs hogy kerult bele vagy benne van eredetileg csak el vagy levalt a helyerol nem tudom
Kell de csak olcsón :) Max 5-öt szánnék rá. (elsők)
Nekem van ha kell....