Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Chriss, az ülésed full újrakészített, vagy "csak" át lett húzva új kárpittal? Az esetleges részletektől se kímélj, ha nem muszáj! (hol, mennyi az annyi, elégedetség, stb)
Érdekes

Tisztelt chriss.!

Jelentkezésed köszönjük, sikeresen feliratkoztál a Mersz Esti motorozás, 2010. Május 28. eseményre. Kérünk, ne felejtsd el jelezni, ha bármi változás állna be a programodban. Emlékeztetőül, a program kezdési időpontja: 2010/05/28 - 18:00.

Üdv,

--
Mersz team
nem olvastam vissza csak a szempillarebegtetőeregyig
Kiröhögtééééé
mivammi
ok! :-)
Természetesen nem engednek fel 90 embert. Ugyan annyi a max. mint egy bror napon. Csak itt van várólista is. Az jelentkezettek egy része meg sem jelenik. A legtöbben pedig azért jönnek erre mert ekkor van idejük.
50 helyre 90-en! Miért ezt erölteted? BRO nap hetente 3x25 perc a lassú csoportba!
"A lakberendezőm!? Egy hülye buzi, a seggemről is lenyúzta a bőrt! Egyébként semmi bajom a buzikkal, van is egy olyan haverom..." Na csajok!? Kinek van meg Mr.Rock&Roll detektív? Asszem megnézem 138-adszor is!
Hát,kb. másfél hónapja regisztráltam.
Egyébként számomra ez egy tök átláthatatlan oldal,....szinte.

Vagy Én vagyok ilyen hülye hozzá
Mindegy majd megoldom.
Kösz a segitséget.
Meló ezerrel.
Na már csak maga hiányzott. Ha már itt tartunk maga miért nem jön?
Akkor nem tudom. Elvileg nincs korlátja a regisztrációnak mert itt csak 90-en vannak fent míg 28-án már 100-an.
Feltételezem te vagy a legújabb tag Krisz? Érdekes mert én sem látlak a listán.
keresd ugy hogy:szempillarebegtetőeregy
Regisztrálva bevagyok,már régen.
A listát is láttam,sign up,is volt.
Csak a nevemet nem láttam a listán.
De most megnézem mégegyszer.
Köszi
Előtte lehet, hogy regisztrálni kell az oldalon már nem emlékszem.
Hát ha ideáig eljutsz akkor sign up és be is kerülsz a listára.
Ha már úgyis ittvagy.
Hogyan tudok feliratkozni merszre?

Addig eljutottam,hogy kidobja a listát,hogy kik vannak eddig feliratkozva.
Magamat,hogy tudom oda betolni?
Egyetértek!
ritkán mondom ezt ,de ne beszélgessünk.
Ahogy érzed.
Te kis csökevény köcsög, lassan tényleg úgy nézel ki mint egy csaj ,és tényleg meg kell ,hogy dugjalak!