Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép, de ilyen túrás jákót én fel nem vennék R1-re!
Nem stílusos és ha 200 felett berángatja a szél a hátadon... ...na az k...va kellemetlen! (Tapasztalat Shox Mondiallal)
R1 tali:

1:chriss
HyperPro
Istencsászár!

Onnantól kezdve,hogy már a hidról kifordulva majdnem elzakóztam,gondoltam,hogy jó lesz.
De még milyen jó,....

Ez a hét is arra fog elmenni,hogy szokjam
És messzemenően nem a legkeményebbre van állitva,...sőt

Megrángattam a szarvát egyenesben,...meg sem mozdul az úton

Teljesen más
Dunavarsányban volt egy eladó kék R1.
Azt vette meg vmelyikőtök?
Szia kalgez. hivj fel és ha hozol egy pendrájvot kapsz egy komplett szervizmaniualt meg minden beállítási doksit a mocidhoz.szeged cityben lakom 06-70-634-2030
Sziasztok használ valaki Metzelert? Most nézegetem ezt az akciós Racetec K3at ,jelenleg kifutó széria és az utód a K3 Interact! Az akciósból a méretembe 67,000HUF /garn. az újból meg 100,000HUF Tapasztalat? Vélemény?
select nyom, reset állít
Sziasztok!

Eladó Vanucci Kabát 50-es méret, vadi új sosem használt.Gyári Protektoros, derekába cipzár.
Irányár: 35.000.-
Érd.: 0630/216-0449 Eszti /Győr/


grat. az új vashoz! Kérdésedre a válasz: 1 gyújtás le 2 reset gomb benyovatart és gyújtás rá (lehet,hogy nem jól emlékszem, akkor a másik gombot tartsd benyomva) 3 mutatja a bekapcsolási fordulatot, amit a másik gomb nyomkodásával emelsz 4 ismét reset,menü ugrik, kikapcsolási ford. 5 reset menü ugrik, majd meglátod,még mi mindent állíthatsz...
Lehet állítani, a kiskönyvében benne is van, hogyan.
Szerintetek milyen ez az index:
http://imet.hu/index.php?conte...

Illik a motorhoz?
Szolnok környéki.
Köszönöm Uram!
Leköteleztél
http://www.youtube.com/watch?v...
nála is 11 körül villan be...tuti lehet állítani..és csak picit zavar mert este azért rendesen zavar,hogy az arcomba világít a fehér fény:(:(
mégegyszer köszi és lehetnek még kérdéseim:( de majd leisszuk:)
szeged környéki az utalásod az alföldre?
Igen, mert csak egy csavar fogja az ülés alatt, a másik vége egy csak rá van tolva egy fülre, azért lötyög kicsit:)
Köszönöm...még annyit hogy a tank alatti műanyag ami olyan karbonos kinézetű és az ülésig fut nekem mindkét oldalt lötyög picit..:(ez szokványos lehet?de köszönöm!
Én is most vettem egy ugyan olyan motort, mint a tiéd, nézd meg a képeimet:)
Miért számít, mikor gyullad ki a fehér lámpa, nekem mindig világít:)))
7000 körül kezd világítani nekem is
Sajnos én sem tudom hogy kell állítani, de majd holnap szétnyomkodom, és válaszolok neked!
azt hittem valaki válaszol...nem inkább msn kellene ide?)
ne aludj
Lapesz ha Szikrát meglátod üdvözli a Devil én menek aludni jóccakát
mi ez a csend,nyomjátok
Mokuska előlük menj már
csak ha kell
atyaőristenitmilesználadbéjbi? menjek vagy meneküljek?