Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Nekem 2005-ös R1-es kék színben, de sehol nem tudnak érdemlegben segíteni! pls ide vagy a shapy21@gmail.com címre írj. THX.
8-10.000HUF

Sorry
Erre gondolsz?

Egyébként Nekem van egy gyári"Y"kollektorom,még a katalizátor is benne van.
Ha jól emlékszem valami 7000km-t mentem vele.Szinte zsir új,csak sajnálom eladni.

Nekem úgy volt,..hogy amikor megvettem a TBR-t,utána vettem egy másik gyári Y-t.És abból ütöttem ki a katalizátort.
Nem is volt drága,...8-10HUF-volt,ha jól emlékszem.

Úgyhogy szerintem maradjon a drótkorong,fúró,polir.
Legalább megnéztem volna a motorodat, meg megnézted volna a kipufogót.
Jövő héten remélem jobb idő lesz...
Kaposváron esett, szerelőhöz elmentem dumálni, fullon van motorokkal...
Mi volt itt kérem?
Estét Urak!
Voltunk.
Nem vesztettél sokat,...2-3 srác volt kint.
Unalmas volt,...az sem jó ha nagyon sokan vannak,de Én azt sem szeretem,ha nagyon kevesen.
Dehogy vagyok,ritkán szoktam az lenni
Mizu istenek.
Ki merre járt ma?
Mi bajod van chriss?
Másnapos vagy?
Voltatok a Mátrába?
Én nem mertem elindulni, pedig jó idő volt:(
Mennyibe van?
Sziasztok!

Én gyártok ilyet minden féle motorra.....

Yamaha R1 kuplungom az Angliai pályán fekete/lilára égett...

kint én is néztem ezt a cuccost... de drágának és nem tökéletesnek bizonyult... " és meg kell furni a deklit"

Mi olyat csinálunk ami nem csak hűt, hanem mindent olajoz"permetez" a kuplung környékén.. 8 és 15 fokkal hidegebb az olaj, a gyári olajbeöntő csavarja helyére kell berakni... semmi furkálás.

ami gáz: 2dl olajjal több kell bele.

Posta nem tudom hogy megy, de ha érdekel valakit utánanézek...
előb=előbb
Bocs az előb lemaradt! 2006-os RN-12, bár gondolom ezt sokan vágják a festésből!
Urak egy KÉRÉS!

Csaba barátom (adatlapomon a bordó R1 az övé) sikeresen leégette a kuplungot. (majd egyszer megtanítom rajtolni )
Mivel ő nincsen jelen az on-line térben, így én érdeklődöm neki egy új komplett kuplung után. Lehet csúszókuplung is ha esetleg v.ki azt tud.
Elsősorban gyári kellene jóárasítva vagy olyan, amiről már van pozitív tapasztalat!
Minden segítséget szívesen veszek itt vagy a nandor@ketszeri.hu -n ill. a 30/22-88-627 telefonon!
Köszönöm a hasznos tanácsot!

Viszonylag ritkán (évente egyszer Taszáron) gyorsulgatok, akkor is inkább a haverokkal. Van egy jó rajtolási technikám (0.2s-en belül mindig elrajtolok) és ezután már csak húzom 12.000-ig ill. -1 elöl. Ezzel alapból adok min. 0.5-0.8s-t a másik tiltásba forgató embernek.
Ma sajnos csak fél ötre értem oda és éppen lecsúsztam a kvalifikációról így maradt a dumálás és "csajokatnézés". Amúgy a széria RN-12 olyan 10.4 és 10.8 között megy. Innen gondolom, hogy esetleg nettó időben be tudnám kergetni 10s alá, de ez csak olyannyira komoly, mint 19 évesen szombat este megdugni az összes jó nőt a városban. Általában még egyhez is kevésnek bizonyultunk...
A választ majd 2011-05-01-én este megírom!
Neked is!
Jó este felét urak!
Én még most értem haza!
Nálam majd még eldől, de ha megyek, akkor Bükk is.
én is
Én
Holnap ki jön a Mátrába?
fékbetétre ötlet vkinek? Illetve ma délutánra?