Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó kormányteló,R1 re.
http://www.kepesmotor.hu/korma...
Egyszerűen szólva 166 paci folyamatosan leadva óránként 34 liter benyába kerülne, de a tank ugye 18 liter. (30% hatásfokkal, benzin fűtőértékével, stb. számolva; a dolog más miatt jutott eszembe, csak behelyettesítettem)

Szín:
ha pl. a tankodon az alkatrészkód 5VY-Y2410-30-01, akkor színre DEEP PURPLISH BLUE METALLIC C ( DPBMC / 0564 ) (a zárójeles a kód - yamaha usa oldal), a matrica szett (meg a szín gondolom ua. euban is) 5VY-24240-00-00 , de szerintem kisebb vagyon.
Még értelmezem!
Legyél oly jó és mondd meg a 2004-es kék R1-em színkódját! Nem kezdtem el keresni, mert "hülye" vagyok a fényezős témához, de már lenne rajta mit javítani és az ősz még nagyon messze van...
nandor@ketszeri.hu
Ez (166) folyamatos leadás esetén - a cseppet sem tévedhetetlen tudományom sacckb-je alapján - 31 perc alatt űrítené ki a tankot.
Kb. fél perc volt megtalálni a gyári színkódokat.
Esetleg töltsd ki az adatlapod...
2 Yamaha kereskedés is mondta, hogy a gyár nem ad ki színkódokat, szóval azt nem tudok, neten találtam egy helyet ahol van ilyen lilás kék http://www.colorrite.com/produ...
Szia!
Küld át a gyári színkódot, és hogy mennyi festék kellene?
Szép vasat újítottál! Jó tanulást és occó benzint hozzá!
Amúgy a teljesítmény és annak kiaknázása két külön dolog!
Aki nem hiszi, az a www.futam.hu-n is megbizonyosodhat az adatokról!
Szóval így picsázta el a 106 Le-s (szintén Full-Gas mérés hátsó keréken) 2000-es R6 a széria 2006-os RN-12-őt...
Valahol megvan az enyém is!
Tavaly nyáron mérte a Bukovics Tamás a Full-Gasnál. 166.6 Le hátsó keréken!
Feltöltöm az utókornak, hogy meglegyen (RN12):


Óhh király... Hívlak és egyeztetünk, számod gondolom a hirdetésedben megadott
szia meg van 5000 huf ért odaa adom annyi hogy kicsit szélesebbre van vágva hogy a 00 ás r1 lámpa bele menjen ...
köszönöm!
Te miért nem alszol?
nagyon penge
Elit
én sosem
De te sem
látom te sem tudsz aludni
Hogyan?
Kösz, de semmilyen elérhetőséget nem adott meg!