Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy rozsdásodhat egy titán cső? Én még ilyet nem is láttam!
Nekem nem rozsdásodik, csak elszíneződött (akkor drótoztam meg, amikor a katalizátornak kiadtam az útját). Azóta már kapott vizet bőven. Célszerű mindig tisztára mosni (por) használat után.
Szóval azt mondod lehet, hogy nem jön vissza a rozsda?
Lehet, hogy valami tisztítóval is le lehet szedni.
A rozsdamentes anyag úgymond fertőzhető, tehát, ha valamely alkatrész esetleg olyasmivel érintkezik, ami oxidációra hajlamos, akkor az is rozsdásodni kezdhet.
Ha meg pl. sózási maradékok locspocsában is mentek a motorral és hideg helyett langyos v. meleg vízzel mosták utána, az is sokat "segít" a helyzet romlásában.
Lehet az anyag nem jó?
Vagy csak az előző tulaj hanyagolta el, azért lett ilyen?

Homokkal lefújatom, ha nem jön vissza a rozsda, de, ha visszajön, akkor inkább lecserélem.
Drótkorong a fúróba vagy sarokcsiszolóba és fémtiszta lesz. Azután, ha gondolod, keress vmi hőálló felületkezelő anyagot. Maga a fémtiszta felület el fog újra színeződni, de nekem sose rozsdásodott úgy, mint az általad mellékelt ábrán látható.
Szia!

Elado lett a motorom,,2007 R1,, tegnap volt nagyszervizen!
Udv
Elerhetoseg az adatlapomon.
Én ~1,5 évig RN12-ket vadásztam.
Vadászat során voltam Várpalotán a Yamaha Némethnél. Ott is volt 2-3 eladó RN19.
Bár az oldalukon most csak egy fehér-piros van.
http://www.yamahanemeth.hu

Egy telefont megér, hátha tud még eladó darabról.
Nem voltam itthon 1 hétig, ezért csak most reagálok.

A lóvé másodlagos. Igen erős műszaki vénám van. Gépészeti ismeretekből, benzinmotorokról nekem sok újat nem tudnak mondani...
Ezért is tettem fel a kérdést. A lényeg, hogy jó legyen; kenjen, tapadjon.

A válaszokat köszönöm, szűkül a kör.
Egy kérdés?

A csővel lehet valamit csinálni, vagy inkább cseréljem ki?
Ezért megyek én is a Full Gas-hoz
A Kornél egy ... Legalábbis az ő ügyfelétől vásárolt (általa nagyon ajánlott és ismert) R6-ot egy évvel később nem volt hajlandó beszámolni egy R1-be. Néhány nappal később a Full-Gasnál elboltoltam és láss csodát ők is túl adtak azon a "szaron" egy hét alatt!
Eladó Two Brothers carbon slip on dobok 2007/08-ra Y' összekötő csővel!
Kösz pajtás
Nem. De a másodiknál 1. nem gondolnám, hogy elsőszerelt gumik azok, 2. ha meg cserélik, mert szar a pilot power, akkor nem egy hasonló lenne rajta. Ígyoszt elsőre nem gondolnám, hogy 5800 az a km. Ilyen, meg hasonló dolgok okán írkálok ide a zx10 topik helyett :)
Siófokon még sokan...aztán út közbe elfogytunk.

ITT VAN PÁR KÉP!
ott a 2. csomó extra, kevés km ,meg nézd a majrécsíkot sztem nem rossz vétel
Mennyien voltatok?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1-3733962

http:/
/www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r1-3730921

Ismeritek ezt a két motort, aki igen az jelentkezzen! csak szeretnék róluk minél többet megtudni!
menj nézd meg őket
már átnéztem ezeket az oldalakat 2 fekete r1 van ami jónak tűnik. Egyikben 11700km van 2007-es másikban 5800km és szintén 2007-es! A többi ember pedig nem akarja eladni a motorját (még)!
hasznaltauto.hu
hasznaltmotor.hu
motor.hu
képesmotor.hu

HAJRÁ
2007-2008-as R1-est keresek! Sürgős!
Biztos lesz még! Jó arcok voltak! Igaz nem csak R1-es volt de legalább jót gurultunk! (nekem is R6R van)