Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a pálya?Túl vagy a kötelezőn? Lapeszékkal mi van?El vannak tűnve!
Helló Norbi!
Chris! Milyen célzattal tetted föl a három fotót?
Szasz Szikra Úr!
Annyit tennék hozzá a részemről,hogy Én egyik pillanatról a másikra nem tudok időt szakitani.
Mivel Én egy milticégnél műszakvezetősködöm,igy engem mindössze két személy tud helyettesiteni.
De ha nem egyik napról/hétről,a másikra csináljuk akkor,szabit is vennék ki.

Én még mindig a Ringet tartom előnyben.
De Én már nem szólok bele,döntsétek el és majd meglátjuk,hogy mi lesz.Azonkivül a Stáb nagyrésze még mindig hiányzik,mert ettől sokkal többen vagyunk a topicban.
Chriss nehezen jön össze ez a találkozó hol?mikor?legyen minél elöbb kéne egy időpont aki akkar az
úgy is szakít rá időt
Úgyse voltam már 2008 óta. Tervezem már régóta, de még nem jutottam el odáig.
Engem is érdekelne, csak ép egy vírus levett a lábamrol csak egy jó motorozás tudja orvosolni
Nem jöttök a Mátrába itt vagyunk egy páran?
Én benne vagyok.
vasárnapra jó idő lessz egy összeröffenés valahol R1 tali én mindenképp gurulok egy 500-800ast me ennyi van még a gumimba mindeggy merre lehet siofok is
Sziasztok!2003 as r1 hez keresek fejidomot és farokidomot ha valaki tud valamit legyenszíves írjon!
Hondás lettél de jó szaporodnak a Hondák és hol a Yamaha?
Na végre Valaki! Nem hiszem el, hogy sok sületlenséget kell itt olvasni egyfolytában, mikor lenne más téma is. Nem ismerkedős oldal...
én meg már 5napja nem láttam az R6ot! :(
2006. :)
Szép! 2005-ös?
Igen, még nem frissítettem az adatlapom. :)
A képeken mintha egy r6 lenne !
Hát igen! A Balcsi elég messze van.
Mondjuk ha sokan összeállnánk le lehet csorogni.(egy gumi-)
Valóban célszerű lenne az ország közepén valahol,de ha a többségnek a Balaton, legyen.
Szia!

Elképzelhető, bár akkor egy Hondast is meg kell tűrjetek.

Üdv

Zsu
Zsuzsa!
Ti jöttök talira,ha lesz?Már ha egyálltalán lesz,ami erősen kétséges.

De szerintem még mindig a Ring lett volna a legjobb,bár igazat adok Zemának is.
Csak erre sokan hajlottak,meg valamennyire középen is van.
Koradélután tali,este levezetésképpen Ring.

De Nekem mindegy,....
Nekem meg nincs R1-em. :) És egy csokiról volt szó. De a megfejtést még én se tudom. :D
Sajnos OGre az én megfejtésem egy percel hamarabb érkezett ezért enyim a csoki étcsokis balatonszelet me diétázom .Az R1 talival kapcsolatban meg lehet siofok is május tizenpunnyodék hétvégén csak az a baj hogy biztos lessz akinek messze van bár nekem is odakb230km de elröppenek bárhová országon belül csak napi 1000km nél ne legyen több a kör me szétmegy a seggem már próbáltam
Most lesz R1 találka vagy nem?