Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad van,nem jöttek nagyon közel a parkolóban.
de a bal szélső rendszám az biztos ez volt.
A kép jobb oldalán a Tóth Levi, az R széria bajnoka.
rossz megfigyelő vagy...
1. Termignoni
2. Akra Carbon
3. Akra Titanium
mind a két r1-en gyári volt a dob,az egyiknek hajthatós rendszám.
Helyesbítek:
azt IS veszek, mert R1-et mindenképp vettem volna, k6-ot pályázni kerestem.
Sztem ezzel nincs semmi gáz.
Van olyan motor ami erősebb lett gyárilag, van ami "gyengébb".
A k5-k6-nak is megvannak a sajátos jó tulajdonságai, meg az R1-nek is. Én nem vagyok ez a motor fikázós, meg lehúzom az erősebb motorokat csávó. Sőt, akik itt vannak régóta, azok tudják, hogy ha 2008 januárban találok kereskedésben új k6-ot, akkor azt veszek.
Hát ez igy van Zema.Csak nem akartam mondani.Mivel itt Yamaha r1 forumon vagyunk.De ez van.
Kukkel Laci is nagyon érti.Birom nagyon.Ö is ott volt,most MZ-zik.500000be van neki a vas kb 1 évbe
.Akik régebb ota mociznak a hegyen,tudják miröl vakerek itt.Csak ö csorobb volt mint Jana. De nagy arc.Nagy tudás nálla is megvan.
A tiéd is kemény, és ez tapasztalat. Frici cimborám k6-osa folyamatosan ellép az R1-től, és oda nem elég a gumi, meg a fogyás...
Igazad van Zema. Végh jana Cbr je is nagyon brutál.S ö ki is hozza belöle amit kell. A doki tudja mi a dörgés
Szikra bácsi.Láttad a vasam.Én ismerem a pályafutásod.Figyelemmel kisérem.Sajnálom,kicsit hogy Yamahára váltottál,bár jo vétel volt azt csiripelték.
Lehet. De a tapasztalat nem mindig igazolja a számokat...
Agyontuningolt motorhoz kell vki azt tudja használni. És elsőkörben a tuningolt motor szükségességéről beszélünk, meg arról, h 300ezernyi tuning kiváltható, egy 20ezerbe kerülő áttétellel, és még a blokk is üzembiztosabb. Szerpentinekről beszélünk, ahol az olyat tol 4-ben, mint a széria 2-ben mondás nem játszik annyira. Persze van kivétel, van akinek erős a motorja, és kurva jól is megy vele, de nem ez az átlag, hanem inkább a kivétel.
Igen,ott voltak.
Azt hittem r1 tali lesz.
Most vasárnap majdnem mentem,lehet, h láttatok is két fehér r1-et, meg pár gsxr-t, nah ők a haverjaim voltak, csak korábban indultak, mint ahogy nekem jó lett volna. De legközelebb megyek velük, úh előtte majd szólok.
Ige,arra a legjobb,és gyors is.
Nekem S.tarjánból 60km oda.
Ghoostrider!
Ne haragudj de nem tudom ki vagy,pedig mintha már láttam volna a motorod!
most ezt dobta ki az M3-ason
Egy hete még 120 körül volt visszakaptuk Erdélyt?
Zema.Egy tuningolt vas mögött azért fogyással,s jo gumival szerintem nem igazán vagy ott.Mert az olyat tol 4 ben ,mint a széria 2 ben ennyi
163 kilcsi
Zema,Te miért nem jössz ki ?
Pestről sokan járnak mátrázni.
Előbb Szikra bácsi műhelyébe kellene jönnie gumi fölrakásra
Ezért megint ki fogsz kapni.