Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsu,

a hozzászóló neve... a szerelmi történet egyik felének neve..
R1 szép motor, jó motor.. (csak azért, hogy az én hozzászólásom kapcsolódjon a topic névadójához...)

LX
Hi. Dobj tel.számot emailen, többit megbeszéljük : ogre-orange@freemail
Az én R1-em is úgy gyorsít ki 6.-ban 1500-as fordulatról, mint ahogy a hajdú energomat kezd centrizni 4 pulóvert .. rángat, de belejön.
2db rittersport jó is lesz, az egyik egészmogyorós fehér legyen, köszi
nem is tudtam hogy a yamaha mosógépet is gyárt ,vagy lehet hogy centifugáláson úgy tol mint az R1 2be teligázon
Ebben a hozzászólásban vajon mi kapcsolódik az R1 témához... Aki megfejti, kap egy csokit.
Én ma épp az üzenőfalon találkoztam velük... Lassan tényleg be kell látnom, hogy ezt a fórumot sem kell olvasni...
Te, miért nem húzol el már a picsába innen?
Minden kurva nap oldalakat kell visszalapozni, és bányászni az értelmes dolgokat, mert tele van a topic az ostobaságaiddal. Irogass Lapesznak e-maileket, szerintem senki sem kiváncsi arra, hogy egy baszatlan picsa vagy, és itt futtatod magad minden nap. Ez már hanyadik topic amiből kiutáltatod magad?
éjfél után?
unatkozol,mi?
köti tépem a seggítséget
amúgy?
jó éjt
Azt ne csináld,összezavar majdnem olyan rossz mint Én
ma magamat pakolom be a gépbe
hát akárhogy nézem nem valami feszes
lánc+kerekek kb mennyibe lehet számolni?
ha lejárt a mosógép,kapcsold ki,aztán megyek Én is
Tedd emelőre,nézd meg mennyit lóg,lassan forgasd a kereket,ha valahol több vagy kevesebb a lógás csere.
helló,az R6 fórum halott,ha bepofátlankodhatok a nagyokhoz:)
meg szeretném kérdezni,mennyi a lánccsere ideje?,finom voltam a géppel,de van benne 29.000
Bátor vagy de hát egyszer élünk,de akkor nagyon.
nem hiszem,hogy a zöldinek tetszene nagyon,lehet utána ledobna vmelyik kanyarban kipróbálnám,miazhogy...
akarod?olyan mint Te vad de Én megbirkózom vele
kölcsized az R1-et?
holnap lesz meglepi,Neked,Én már láttam eleget,Te még soha
csak miattad
akkor
Ha ide irom itt is, hallgathatjuk egy évig főleg Én