Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét zsiványok !
Szia Zoli!

Mi volt a délelőtti randin az OMV-nél? Szerintem lemaradtam róla, mert ismét törölték a h.szólásokat. El lett intézve a valaga ?
Hát én is!
remelem 2010 ben mi is csinalhatunk ilyen fotot siofokon
Megigértem,megrendelem!

Csak kérnék egy pár hetet,mert mostanában nem igazán van időm ilyesmire.(megy a munkahelyemen a szarkeverés,úgyhogy most azzal foglalaskodok)

Eddig kell nekem egy:M-es,L-es és 2dbXL-es

Neked?
Ok! Köszönjük!

Szólj ha tudsz biztosat és utalom az árát ha kell!
Zema, lesz fényképem a kesztyűről?
Chriss, áll még a rendelés?
van egy 2007-es r6r-em kiírta a18-as hibakódot tud valaki róla valamit,hogy mit jelent köszönöm
eladó 30cm palástú karbon dob. gyári méretű nem levágott.
én is szeretnék egy XL-est,ha még lehet.
tevedes
mivel europai yamaha es a yamaha europe hozta be ezert van ra garancia,nem ugy mind az enyemre
Akkor részemről oké! Értesíts a fejleményekről!
Úgy fog működni ez,hogy az egyik haverom fogja megrendelni.
Csak most Ő kint van Svédben,úgyhogy ha elkapom msn-en akkor szólok neki,hogy mi a helyzet.
Először írok egy mailt az aktuális üzletnek és utána rendeljük meg.
Sokat vagyok Pesten,de először legyen megrendelve és érkezzen meg.
És remélem,hogy az üzlettől nem fogok olyan választ kapni,hogy már nincs,vagy valami hasonló.
Szerintem itt csak egy gond van nem hivatalos Yamaha kereskedésből való a motor tehát nincs rá gyári garancia láttam már hasonlót
Hát én nagyonszépen megköszönök egy L-eset ,ha tovább küldöd nekem Hévízre... Amúgy budapesti vagy mert akkor személyesen is megoldható...
rendes töled de en nem kerek,mert vesek magamnak Daytonaban
nagy kanálal fogtok akkor enni

Bandi bácsi olyan kérdésem lenne hogy egyik hétvégén nem érnék rá arra hogy 3an: apa, én, te neki ugranánk a 2 unoból egyet csinálni ? Ilyet gondolt ki az öreg hogy akkor váltót át raknánk meg a féltengelyeket cserélnénk. persze ha rá érsz és nem gond.
Tényleg? Ez nagyszerű!
Nekem is rendelsz 1 XL-est, ha nem vagyok túl tolakodó?
Urak!

Rendelek pólót
Még valakinek?
belefer a keretbe
megyek
Okés! Megbeszéltük.....de remélem ez nem olyan altató hatású mint az idei szilva!?!
Szia Zsolt!

Jó hogy akkor lesz! Előtte héten lesz a Brigi ballagása, és azon izgultam, hogy egybeesik ! Te is jössz?