Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Jah jelentem Yamakka tulaj lettem
Nem foglak fikázni biztos van elég bajod!
Csupán csak felhívtam a figyelmedet arra, hogy ne érezd magad korrektnek és még mondogasd is mikor te is tudod a történteket hogy miket csináltál.........
Na de kívánom hogy legyen meg rá a lóvé!
Téma lezárva részemről.
Figyelj!
Senki nem néz le, én nem ismerlek, nem ismerem a szüleidet, nem érdekel mire kell a pénz, meg az se, h milyen a motorod, se az, h milyen ember vagy. Ez a topic itt nagyrészt ismeri egymást, és lehetőség szerint nem szokták az emberek átbaszni egymást, hanem ha lehet segítünk egymásnak. A Te motoroddal millió gond volt - itt írtad le őket - plusz a képeken látszik, h nem eldőlt. Vagy ha igen, akkor nagyon nagy lejtőn. Ezért jegyeztem meg, h az "eldőlt" szócska a hirdetésedben elég érdekes. Te lovalltad bele magad, engem akkor se érdekelt, és most se a motorod, az se, h milyen dumával hirdeted, az se, h kinek adod el. Csak az zavart, h itt agonizáltál hetekig, h ez szar, az szar, most meg belinkelsz egy hirdetésd, amin - véleményem szerint - nem valós infók vannak. De mivel nem akarom megvenni, ezért nem is érdekel tovább, kérlek itt zárjuk is le. Én egyik hozzászólásommal/ban se sértegettelek, veled ellentétben, úh fejezd be, és ez így is marad.
Én Mortisnak hiszek, mert csinos a barátnője...
hmm akkor nem vagyok végül is tegyél rá te is egy lapáttal ... köszönöm neked is egy családtadomat 2 héten belül műteni kell .. és nem államilag támogatott a tolog. erre kell a pénz. és akkor lehet tovább fikázni tessék itt vagoyk állok elétek kést is adok
Hello Mortis. Ja-ja még motorozok, de azért már néha hideg van sajnos.
Ad hozzá javító festéket is és így azért már más a helyzet.

Sokat fogyaszt?
Szeva G!
Helyzet? Megy a varacskolás? Itt a szezonod
Ki kérem magamnak Zema nevében. Neki 4 milliós a gépe.
Szia Ervin!
Láttam, h kerestél telón, de nem vagyok itthon!
Mail minnyá megy!
A szüleid lehet azok de TE nem! Sajnos nem öröklődött....
Te ne gondold hogy az vagy, ugye tudod miért?!
ehez már csak anynit füzök hozzá hog nekem a szüleim nagyon becsületes emberek.. és én is annak tartom magam mivel ilyen nevelést kaptam... nemgondolom hogy trágyát adok ki a kezemböl mindenkinek meglehet a véleménye rólam... és kisebb gondom is nagyobb mint hogy ezen veszekedjek. erröl ennyit
Vigyázzatok jagermanokával nagyon korrekt gyerek
Mi már csak tudjuk....
Gondolkodj már, hogy beszélsz... Lehet, hogy otthon te vagy a helyi vagány, de itt egy senki. Én sem hiszem el, hogy csak eldőlt az a motor, de az már a mi dolgunk. Ezért nem kell nekitámadni a másiknak. Cserélt hengerfejes motorért egy fillért nem adnék, nemhogy ennyi pénzt...
és még mindig hajtja .... mintha milióért adnám .. rocs hmm lehet hogy te egy ujgazdag váza vagy ... nem midnenkinek telik 2 millás motorra .... erröl ennyit ... te megaztán tudod hogy milyen az én motorom... te fasza gyerek vagy... egyenesen látnok vagy hogyha valaki megveszi az át lesz baszva. téma lezárva.
Nekem meg pláne mindegy. Zárjuk is le a témát.
Nem ez volt a kérdés, hanem az "eldőlt" szócska...
De mondjuk pont leszarom kit paliz át ezzel a ronccsal.
Végül is ennyi pénzért még a csúszás is belefér. Ennél sokkal roncsabb gépeket árulnak többért.
OK, főnök.
milyen mindig valami baja volt az hogy hengerfejet cseréltem rajta ne mazért volt mert egy kalap szar a motor csörgésmentes és bekaphatod a faszomat asziszed hogy érdekel mit magyarázol ... hót mindegy hogy most mi történt vele a léyneg ugyan az ....
szerinted ugy nézne ki ha borultak volna vele mi nemgodnolod hogy csuszott volna meg az atya ur istenröl is lejött volna a festék?
ugy látszik te is a bunkóbbik fajtábol vagy.... te is azt hiszed gyorsan el kell adnom mert huuu de szaaaaar tévedsz kisfiam .... nagyon nagyot tévedsz ... nagyivböl leszarom hogy te is mit gondolsz.... ráadásul ha lenne benned egy kis együttérzés nem fikáznád mikor világosan oda van irva miért kell a pénz csak ugye ahoz már nincs közöd hogy miért .... ugyhoigy dugulj el és kész
Hát lehet nagyon meredek helyen állt és csúszott még 10m.
Jah, eldőlt a garázsfeljárón, és a dekli így néz ki, nem?
Ne nézz már hülyének mindenkit, ezt az oviban meséld be!
Hónapokig agonizáltál itt, mert mindig vmi baja volt a motornak, úh máshol próbálj meg palira venni embereket!
hát ez kész....... szerinted ugy kurvára érdekel mit gondolsz feleslegen rabolod az időmet hogy ilyen faszságokat kérdezel .. van rajta 5 karc de azért te megmondod a tutit .. nincs elég bajom még a te hülyeségeidet is olvasgassam...
Zema! Dobj már egy postacímet, ahova elküldhetem, mert nem látom már előre a jövőt. Mindig közbe jön valami...
big.rr@hotmail.com
Milyen magasról "dőlt el", a 10.-ről...?